Welcome to www.harrypotter2000.blogfa.com

... هری پاتر و
... هری پاتر و
هری پاتر و ... عکس، فیلم، داستان، خبر
بحث روز... شماره چهار
 سلام دوستان...

برای دوستانی که در جریان نیستند دوباره می گم: طرح جدید وبلاگ ما اینه که مواردی رو اینجا اعلام کنیم و شما نظرتونو اینجا به صورت مفصل بگین. فکر کنم جالب بشه. یعنی هر روز موضوع رو می گیم و شما در موردش بحث می کنین و نظر می دین. می شه یه جور کنفرانس آن لاین دائمی. بنبراین هر وقت نظری دادین برای موضوع سری بعد پیشنهاداتتون رو هم بگین.

چهارمین موضوع برای امروز این که پیشنهاد خودم و برگرفته از پیشنهاد دریای عزیز بود این هست:

کدام کتابها از سری هری پاتر به ترتیب محبوب شماست؟

لطفا دلایل خود را هم ذکر نمائید. 

از دوستان درخواست دارم تا در صورت داشتن پیشنهاد، موارد را ذکر کنند.

توجه کنید: در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در  پست قبل بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  چهارشنبه سی ام آذر 1384ساعت 13:52  توسط هرمیون گرنجر| 
شب یلدا...

سلام دوستان

شب یلدای شما مبارک باشه و توی این شب بلند بهتون خوش بگذره ... خوش به حالتون.. و اما دریای عزیز تذکر خوبی دادن. لطفا توجه کنید که در این قسمت فقط نقد کنین و نظر بدین و در پست بعدی که مخصوص بحث هست بحث کنید. و اما بعد به عنوان هدیه ما برای امروز قسمت اول از فصل ۵۸ صفحه ای جدید رو براتون می ذارم. می تونید قسمت اول فصل شانزدهم رو روی لینکهای زیر دانلود کنید:

فصل اول تا پانزدهم   جواب نقدها   جواب نقدها 2   جواب نقدها 3   جواب نقدها 4

فصل سیزدهم      فصل چهاردهم      فصل پانزدهم      فصل شانزدهم قسمت اول

و اما بعد چند خبر... دزد کتاب ششم هری پاتر در چند روز قبل از پخش کتاب توسط قاضی دادگاه اعلام شد که قرار است به مدت طولانی ای زندانی شود. جی کی رولینک سایت رسمی خود را برای کریسمس تزئین کرد. امیدوارم هدیه خوبی هم امسال داشته باشد. پارسال رولینگ نام سه فصل از کتاب ششم را به عنوان هدیه ارائه کرده بود.

نوبت می رسه به جمله های قشنگ که سارا جان فرستادند و با هم می خونیم: ۱) عشق چیزی مفیدتر از همه داروهای جهان دارد. (ادوارد باند) ۲) کسانی که دیر قول می دهند معمولا خوش قول هستند. (ژاک ژراک روسو) ۳) نشانه اصلی شهرت آنست که اسم کسی مهم تر از کاری باشد که انجام داده است. و یک متن انگلیسی که داداشم به انگلیسی نوشتن:

... A Ship is safest at the harbor but it wasn't biult for there

عکس هایی از یک مجله انگلیسی ویژه هری پاتر رو می تونید روی لینک های زیر ببینید:

عکس ۱   عکس ۲   عکس ۳   عکس 4   عکس ۵   عکس 6   عکس 7   عکس 8

خوب دیگه نوبت رسید به پاسخ به جغدها:  اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تک تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم...    ***   دریای عزیز معلوما وقتی شما دوست ما و همراهمون باشی وبلاگمون جذاب می شه دیگه. ممنون که تذکر دادی و بهمون سر می زنی. داستانو خوندی؟.. راستی داداشم گفتن: ما هم التماس دعا داریم. حلالمون کنین. و اما بعد باید بگم که دین رو یادم نمی آد توی گروه باشه یه جا اشتباهی اسمشو آوردم و هری چون سیموس هم اتاقیش بود و دوستش توی ارتش بود اونو انتخاب کرد و از طرف دیگه لونا امسال به مدرسه نیومده البته هنوز. و هری س دیگه ای نداره تا توی گروهش باشه.   ***   مهدی جان فکر کنم رولینگ داره خانه داری می کنه چون گفته کتاب بعدی حدود دو سال دیگه می یاد و خلاصه کلی وقت داره. بیشتر سر بزن.   ***   لرد علی عزیز ممنون که سر می زنی ولی باید بگم که اگه همشو الان بذاریم تا یک ماه دیگه دستمون خالی می شه علاوه بر این هنوز تایپ نکردمشون. موفق باشی.   ***   پارمیس جان غصه نخور .. از دستم ناراحت شدی؟ منظوری نداشتم باور کن. خودت که می دونی داشتم باهات شوخی در می وکردم. راستی منظورت از کتابهایی که نوشتیم چی بود؟ راستی کجا عکس یکی دیگه رو بذارم؟ و اما بعد ممنون که جواب آلبوس رو دادی.    ***   مسعود عزیز حیف اون مدال به اون قشنگی نیستش؟ نگهش دار بهت میاد هان...   ***   آبجی سارای عزیز داداشم هم سلام رسوند. راستی بابا آبجی لطیفم!... چه تخلص قشنگــــی....؟؟!! راستی هدیه ناقابل وبلاگ رو فردا براتون می فرستیم.   ***  فلور عزیز داستان رو زدم و داداشم هم سلام رسوند و هروقت قرار شد رولینگ آدم بشه بگو بهش خبر بدم و امیدوارم از داستان خوشت بیاد منتظر نقدت هستیم.  ***   آلبوس دامبلدور عزیز جواب داداشم: دوست عزیز اگه توجه کنی نام فامیل سیریوس، بلک هست و بلک به معنای سیاه هست. درسته؟ و هری اسم رعد سیاه رو انتخاب کرد. ممنون از پارمیس عزیز که جواب دادند.

دوستان لطفا در قسمت جغدهای این پست فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند. برای یادآوری می گم که طرح جدید ما این هست: در پست بعد که مربوط به بحث هست هر روز یک موضوع می زنیم و دوستان اونجا نظراتشون رو می گن. یه جور نظرسنجی نوشتاری ... لطف کنید حتما توی اون قسمت شرکت کنید. 

شب زیبایی داشته باشید... شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  چهارشنبه سی ام آذر 1384ساعت 13:49  توسط هرمیون گرنجر| 
بحث روز... شماره سه

سلام دوستان

از اونجایی که امروز مطلب و خبر جدیدی نداشتیم فقط پست جدیدی جهت بحث امروز می ذارم.  

برای دوستانی که در جریان نیستند دوباره می گم: طرح جدید وبلاگ ما اینه که مواردی رو اینجا اعلام کنیم و شما نظرتونو اینجا به صورت مفصل بگین. فکر کنم جالب بشه. یعنی هر روز موضوع رو می گیم و شما در موردش بحث می کنین و نظر می دین. می شه یه جور کنفرانس آن لاین دائمی. بنبراین هر وقت نظری دادین برای موضوع سری بعد پیشنهاداتتون رو هم بگین.

سومین موضوع برای امروز این که پیشنهاد خودم و برگرفته از پیشنهاد دریای عزیز بود این هست:

کدام شخصیت در دنیای هری پاتر منفور شماست؟

لطفا دلایل خود را هم ذکر نمائید. 

از آبجی سارای عزیز و دریا جان برای ارائه پیشنهاد های جالبی برای نظرسنجی های آینده تشکر می کنم و از سایر دوستان درخواست دارم تا در صورت داشتن پیشنهاد، موارد را ذکر کنند.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در  پست قبل بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

نتایج نظرسنجی پنجاه و هشتم

این نظرسنجی در مورد شیوه آشنایی شما با دنیای هری پاتر بود که ۷۷ شرکت کننده داشت. از این افراد  ۲۳ نفر توسط دوستان و به همین تعداد به صورت اتفاقی با هری پاتر آشنا شده بودند. ۱۸ نفر فیلم ها را دیده بودند و ۷ نفر از کسی هدیه گرفته بودند. کسی با اینترنت از هری پاتر مطلع نشده بود ولی دو نفر توسط مجلات و رسانه ها آشنا شده بودند.

نظرسنجی جدید وارد شد. اصل موضوع فردا برای بحث ارائه می شود. که پیشنهاد آبجی سارا بود. لطفا شرکت فرمائید.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم آذر 1384ساعت 10:11  توسط هرمیون گرنجر| 
جوابیه جغدها...

سلام دوستان

اول اینکه داداشم توی هفته بعد می ره مکه. از همه هم حلال بودی طلبید. واسه همتون هم دعا می کنه و تا فصل ۱۸ رو برام فرستاده که کم کم می ذارم براتون...

راستی تو رو خدا نرین توی جاده خاکی(سیاست)... می بندنمون هان... همین جاها باشین بهتره... نه؟

پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تک تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم...    ***   فلور عزیز رولینگ طفلی سوسک شده می گه من که داستان می نوشتم براتون باید سوسک بشم؟ ... نمی گی کتاب هفتم رو چه جوری بخونیم؟ ممنون که همراهمون هستی.   ***   آراز عزیز بعد از پنج هفته مسلما جام آتش به رتبه پایین تر می یاد یعنی همیشه که پرفروشترین نمی مونه ولی در زمان اولاش رکورد شکست. لطف داری شما.   ***   هری عزیز جواب داداش: ۱- اولا که مالفوی دیگه نامزد رز نیست و فقط دوست پسرشه ... و هری می دونه که رز علاقه ای به اون نداره و مجبوره با اون باشه علاوه بر این اون موقعیت ناگهانی پیش اومد به هر حال هری هم آدمه. نه؟ ۲- حیف شد چون فصل های بعد رو باید بخونی...  ۳- اون معجون فقط برای اولین بار استفاده می شه نه هر دفه. از سری بعد دیگه لازم به معجون نیست فقط برای جانور نما شدن اون لازمه. ۴- خوب این شیوه نگارشی من هست دیگه... ۵) چشم سعی می کنم. فصل بعد جبران می کنه. البته احتمالا دو قسمت بشه. ۶) در این مورد حق با شماست اصولا روند داستان من زیاد تند نیست. ولی بیشتر از ۵۰ فصل نمی شه. بهتون قول می دم. ۶) جانورنمای الکس جز یک مورد زیاد در داستان به کار نمی آید ولی فیلم پارک ژوراستیک رو ببینید. از اون آدم خوار ها هستش. ممنون که نقد می کنید و منتظر نقدهای بعد شما هستم دوست عزیز.   ***   هدیه جان پیش می یاد دیگه. کم و زیاد می شه.   ***   آلبوس دامبلدور عزیز ممنون و موفق باشی. پاسخ داداشم: دوست عزیز این نظر کان هست که هری باید مرد بشه و تنها باشه و اشاره کرد که همراهی دامبلدور تقریبا باعث مرگش شد. درست است؟    ***   آبجی سارا چه قدر خشن... شوخی کردم. به هر حال همیشه خوشحال باشی. از پیشنهاداتت ممنونم... دستت درد نکنه  ***   پارمیس جان عضو سیاسی وبلاگ ما واقعا کارت حرف نداره. همیشه شاد باشی.   ***   دریا جان خیلی خیلی خیلی... شرمنده کردی. منم همینطور. بی صبرانه منتظر نقد زیبای تو هستم. از پیشنهادت ممنونم... و اما جواب داداشم دریا جان ویکتور الان عضو افتخاری تیم نوجوانان هست و سال بعد عضو تیم ملی خواهد شد. التماس دعا داریم.   ***   مسعود پاترنوس عضو فعال سیاسی دیگر این وبلاگ. یک مدال طلای سیاست هم تقدیم شما. کارت بیسته دوست خوبم.   ***   بهزاد-king عزیز خوشحالم که آشتی کردی. همراهمون باش. دلمون تنگ شده بود. موفق باشی.   ***   S-Graphix عزیز امیدوارم امتحاناتت خوب بشه و اما بعد... داداشم جغد شما رو ندیده بود ولی من جوابشو می دم. توی خواب هم میشه ذهن روبی کرد و اتفاقا راحت تره. هیپنوتیزم که نیست. مگه نه؟ شاد باشی.   ***   شادی عزیز من که نمی خواتم برم مکه داداش می خواد بره و سلام رسوند به شما. داستان خودم حالا حالاها کار داره راستی بیشتر سر بزن. باشه؟   ***   ساشای عزیز چه کمکی می خوای دفعه پیش هم جوابتونو دادم. بپرسید تا جواب بدم. خوش آمدین.   ***   ایمان جان اون طرحی که بهت گفتم رو انجام می دی؟ ممنونم می شم. به کسی چیزی نگی هان...   ***   پرنس ایرانی عزیز شما لطف داری دوست خیلی خوبم. ممنون از تعریفت در مورد داستانم و داستان داداش. در مورد ۱۸+ هم درست می گی. مشکل ما همین جاست دیگه.  نقدها رو جواب دادن واقعا سخته... حق داری. ممنون که سر زدی

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم آذر 1384ساعت 10:10  توسط هرمیون گرنجر| 
بحث روز... شماره دو

سلام دوستان...

طرح جدید وبلاگ ما اینه که مواردی رو اینجا اعلام کنیم و شما نظرتونو اینجا به صورت مفصل بگین. فکر کنم جالب بشه. یعنی هر روز موضوع رو می گیم و شما در موردش بحث می کنین و نظر می دین. می شه یه جور کنفرانس آن لاین دائمی. بنبراین هر وقت نظری دادین برای موضوع سری بعد پیشنهاداتتون رو هم بگین.

خوب خدا رو شکر از این طرح استقبال جالبی شد. واقعا طریقه های آشنایی چنان جالب بود که ارزش دارد آنها را حتی کتاب کنیم. در موضوع امروز نیز شرکت فرمائید.

دومین موضوع برای امروز این که پیشنهاد دریای عزیزمون بود این هست:

کدام شخصیت در دنیای هری پاتر محبوب شماست؟... لطفا دلایل خود را هم ذکر نمائید. 

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم آذر 1384ساعت 11:14  توسط هرمیون گرنجر| 
نتایج مسابقه شعر
سلام دوستان

امروز زیاد مطلب نداریم. پس اول می ریم سراغ نتایج مسابقه شعر:

نتایج مسابقه شعر هری پاتر

در نظرسنجی مربوط به این مسابقه ۱۶۶ نفر شرکت داشتند که از نتیج به صورت زیر بود:

نفر هشتم صالح عزیز با چهار رای... نفر هفتم فواد(رضا) عزیز با پنج رای... نفر ششم بهزاد عزیز با ۹ رای... نفر پنجم آرمان عزیز با ۱۰ رای... نفر چهارم پارمیس عزیز با ۱۲ رای... نفر سوم صبا انلیل عزیز با  ۲۹ رای... نفر دوم چشم باباقوری عزیز با ۴۰ رای... 

نفر اول: آبجی سارا با ۵۷ رای . برنده مسابقه شعر شدند. به ایشن تبریک می گیم و ازشون درخواست می کینم برای گرفتن جایزه خود با ایمیل pottershop@gmail.com تماسی داشته باشند.

خوب این از این و اما بعد نظرسنجی بعد در مورد بحث دیروز و آشنایی شما با کتاب های هری پاتر هست. لطفا شرکت فرمائید.

حالا نوبت می رسه به اخبار ما. خبر اینکه فیلم هری پاتر و جام آتش در پنجمین هفته فروش خود از فیلم زندانی آزکابان جلو زد. این فیلم در سراسر جهان تابحال ۷۰۷ میلیون دلار فروش داشته است. و مطمئنا فروش اون بالاتر از این حرفها خواهد رفت. فعلا که در رده ۱۵ امین فیلم پرفروش جهان ایستاده است و فروشش ادامه دارد.

دوستان لینک دانلود کتاب هری پاتر و نبرد عشق و خشم رو می خواستن که می تونن اینجا دانلود کنند.

رسیدیم به جمله های قشنگ: مطلبی زیبایی با عنوان رازهای عشق رو که آبجی سارا برامون فرستادن رو برای دانلود گذاشتم که می تونید با کلید کردن اینجا دانلود کنید.

و اما پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم...    ***   بن افلک عزیز منظور شما رو متوجه نشدیم. حالا رعایت می شه یا نمی شه؟   ***   آبجی سارا مبارکت باشه اول شدی. و اما جواب داداش: در مورد اون نکته کاملا درست می فرمائید اشتباه نوشته شده. منظور نویل و سیموس بود. ولی در مورد نکته دوم دو مسئله مطرح هست. جانورنما شدن کار سختی است ولی گروه غارتگران هر کسی نیستند آنها عوض گروه ارتش دامبلدور با توانایی و شجاعت زیاد هستند و اکثر آنها برابر یاران ولدمورت قرار گرفته اند. و درضمن نکته دیگر این است که استاد آنها الکساندر هست. توجه داشته باشید که استاد نقش مهمی دارد. درست است؟    ***   ساشا جان شما لطف داری. بازم بیا.   ***   هری عزیز همونطوری که داداشم گفتن جواب شما رو قبلا دادن.  برای دانلود قسمت مربوط به شما اینجا را کلید کنید.   ***   هدیه جان ممنون که سر می زنی و همراهمون هستی. موفق باشی.   ***   شادی عزیز من هر دفعه جواب شما رو می دم ولی شما غیب می شی تا یه هفته نمی آی. مادر کتی لیونگ رو نمی دونم کی هست و اگه جای هری بودم رز رو انتخاب نمی کردم ولی سعی می کردم به رز نزدیک بشم تا با عشق آشنا بشه.   ***   فلور عزیز ممنونم از لطفت و اینکه سر می زنی و اما داداش تشکر کردند و گفتند: ولدمورت می خواد دخترش مثل مالفوی ها مطیع بشه و راه مادرش رو پیش نگیره و شخص مناسب تری از مالفوی نداره.   ***   لرد علی عزیز جوابیه داداشم: دوست عزیز شما تا پایان داستان در رولینگ نمی فهمیدید معما چه بوده نظیر زندانی آزکابان و ... مسلما باید صبر بیشتری داشته باشید و اما در موردی که گفتید در هر فصل فقط یک موضوع هست اینگونه نیست چون فصلها جداست اینگونه به نظر می رسد. برای تیم کوئیدیچ صبر کنید. خبرهای بیرون مدرسه کم کم می رسد. صبر کنید...   ***   Blatrix عزیز شما لطف داری. من کی جواب شما رو ندادم. در مورد داستان متشکرم. برادرم هم مطمئنا خوش حال می شه بفهمه یه همعقیده داره.    ***   دریا جان امیدوارم از کتاب من خوشت بیاد وقتی خوندی نظرتو بگو. باشه؟ خیلی خوشحالم دوست خیلی گلی مثل تو دارم. همیشه خوشحال و خندان باشی.   ***   پارمیس جان متاسفانه پیشنهاد داداش بود... ممنون که سر می زنی داستانو می خونی و وقتتو با ما میگذرونی. ممنون.  

دوستان لطفا در قسمت جغدهای این پست فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند. برای یادآوری می گم که طرح جدید ما این هست: در پست بعد که مربوط به بحث هست هر روز یک موضوع می زنیم و دوستان اونجا نظراتشون رو می گن. یه جور نظرسنجی نوشتاری ... لطف کنید حتما توی اون قسمت شرکت کنید. 

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم آذر 1384ساعت 11:11  توسط هرمیون گرنجر| 
بحث روز... شماره یک

سلام دوستان...

طرح جدید وبلاگ ما اینه که مواردی رو اینجا اعلام کنیم و شما نظرتونو اینجا به صورت مفصل بگین. فکر کنم جالب بشه. یعنی هر روز موضوع رو می گیم و شما در موردش بحث می کنین و نظر می دین. می شه یه جور کنفرانس آن لاین دائمی. بنبراین هر وقت نظری دادین برای موضوع سری بعد پیشنهاداتتون رو هم بگین.

اولین موضوع برای امروز این است:

چگونه با دنیای هری پاتر آشنا شدید؟ 

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم آذر 1384ساعت 13:44  توسط هرمیون گرنجر| 
دوشنبه تعطیل!

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

باز دوباره بعضی از مزاحما پیداشون شد. مهم نیست. می گذره. و اما بعد دیدم فردا امتحان دارم و شاید اصلا نتونم بیام برای همین خواستم بد قولی نکنم فصل پانزدهم رو امروز براتون می ذارم. لطفا نظر دادن فراموش نشه. می تونید فصل جدید رو روی لینکهای زیر دانلود کنید:

فصل اول تا پانزدهم   جواب نقدها   جواب نقدها 2   جواب نقدها 3   جواب نقدها 4

فصل سیزدهم      فصل چهاردهم      فصل پانزدهم

دوستان لینک دانلود کامل کتاب هری پاتر و نبرد عشق و خشم نوشته خودم رو می خواستن که می تونن از ۵ ساعت دیگه با کلید کردن اینجا دانلود کنند.

و اما بعد چند خبر از هری پاتر اول اینکه جلوه های ویژه جام آتش نامزد اسکار شد و جی کی رولینگ هم نفر اول ویژه تامیز شد و ... خلاصه هری پاتر کلی جایزه بردش.

نکته بعد طرح جدید ما هست یعنی در قسمت بعد که مربوط به بحث هست هر روز یک موضوع می زنیم و دوستان اونجا نظراتشون رو می گن. یه جور نظرسنجی نوشتاری ... لطف کنید حتما توی اون قسمت شرکت کنید.  فکر کنم جالب بشه.

رسیدیم به جمله های قشنگ. امروز سه جمله از طرف باد سرگردان عزیز داریم: ۱) عشق مثل جنگ می مونه به سادگی می شه آغازش کرد ولی به سختی می شه تمومش کرد. ۲) به زر اندوزانی که برای مال دنیا کیسه دوخته اند بگوئید که لباس آخرت جیب ندارد. (ولتر) ۳) تنها کسی موفق می شود که به انتظار دیگران ننشیند... (شیلار)

حالا پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم...    ***   دریا جان ممنونم که میای. ممنون که نظر می دی.ممنون که دوست خوبی هستی. ممنون که... راستی اون مطلب در مورد کتاب هشتم اشتباه هست. کتاب بعدی رولینگ در مورد کودکان و با موضوعی دیگر هست.  ***   آبجی سارای عزیز شما ببخشید دیگه پیش می اد و خیلی ممنون که آبجی گلم هستی. شاد باشی خیلی خیلی. راستی به حرف بقیه توجه نکن حسودی می کنن.   ***   هری عزیز جواب داداشم رو بخونید: ۱) شما از کجا نتیجه گرفتید هری هوس بازه؟ توضیح کاملی بدهید. هری به رز علاقه نداره ولی انسان هست در شرایط خاص تحت تاثیر قرار می گیره هرچند باید به رز نزدیک تر بشه. هری هدف های دیگه ای هم داره ۲)  رز چشمهاش قرمز نیست. سرخ هست. ۳) به سختی. با تلاش و اراده زیاد ۴) مسلما تمرین های زیاد از تابستان تا حالا تاثیر خودش رو می ذاره. جایی از نر من تخیلی نشده. ۵) من توی ذهن هری نیستم و باید به روند داستان توجه کنید.   ***   جرج عزیز چاره ای نداشتیم دیگه...   ***   پرنس ایرانی عزیز جواب داداشم رو بخونید: دوست عزیز در پایان هر روز الکساندر زخم هری رو درمان می کنه و موادی مصرف می کنه که در تحمل درد کمکش می کنه و چرا باید خونریزی زیادی بکنه؟ زخمها سطحی هستند توجه نکردید که سرعت بازدارنده ها کم است؟ الکساندر دروغ بزرگی گفت و گفت که تمرینات فقط کوهنوردی است که اینگونه نیست همچنین هیچ اشکالی ندارد که به بقیه بگوید کجا تمرین می کنند. دارد؟   ***   ر.ا.ب عزیز خوشحال می شم بگی از کجا فهمیدی؟ از کسی شنیدی؟   ***   پارمیس جان از لطفت ممنونم. خوشحال باشی.   ***   ریموس والرنوس عزیز مکه رفتید یاد ما هم باشید. سلام می رسونم. شاد باشی.   ***   لرد علی عزیز. جواب داداش رو بخونید: کمی عجله کردید. فصل ۱۵ را بخوانید. شخصیت رز نا تعادل است آفرین. در مورد عشق خیالی بحث نکنید ما در دنیای واقعی هستیم. از کجا می دونید نداده شاید شما نخوندید یعنی در داستان به دلایلی ذکر نشده. صبر کنید...   ***   رضا جان در مورد اسمت ببخشید. از اسم ایمیلت گرفتیم.   ***   محمد جان شاید هری نمی تونه این کارو بکنه. نمی دونم...   ***   نیمفادورا تانکس عزیز نمی دونم کی شروع می شه . چه جمله زیبایی بود. ممنونم.

راستی نتایج مسابقه رو فردا و یا پس فردا اعلام می کنیم. شاد باشید.

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم آذر 1384ساعت 13:41  توسط هرمیون گرنجر| 
دیره یا زود؟

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

حرم امام رضا علیه السلام امروزا واقعا دیدنی شده. جای همه شما خالی. براتون دعا کردم... خوب بگذریم ... امروز وضعمون خیلی خوب شده. خیلی خبر و قضیه داریم. اول باید بگم و تکرار کنم که جمعه ها وبلاگ تعطیل هست. یادتون که نرفته؟ و اما بعد مستقیم می رم سراغ داستان یاشار عزیزمون که فصل جدیدشون رو نوشتند و لطفا نظر دادن رو فراموش نکنید. می تونید فصل سوم از داستان یاشر عزیز رو روی لینکهای زیر دانلود کنید:

فصل اول         فصل دوم         فصل سوم

و اما بعد می رسیم به عکسهای مجله همشهری جوان که این شماره در مورد هری پاتر مطالب زیبا و جالبی برای قشر جوان نوشته بود که خودم خوشم اومد. می تونید این عکسها رو روی لینکهای زیر ببینید. امیدوارم خوشتون بیاد.

عکس جلد   عکس ۱   عکس ۲   عکس ۳   عکس ۴   عکس ۵   عکس ۶   عکس ۷

چند تا عکس از اما واتسون بازیگر هرمیون که یکی از دوستان که اسمشون رو متاسفانه یادم رفته برامون فرستاده بودند روی می تونید روی لینکهای زیر ببینید:

عکس اول   عکس دوم   عکس سوم   عکس چهارم

یه خبر خوب دیگه اینکه داداشم جواب نقدهای داستانشون تا تاریخ ۲۵ آذرماه رو دادند که می تونید روی لینک های زیر دانلود کنید. لطفا نظر در مورد فصل قبل فراموش نشه.

فصل اول تا دهم   فصل نهم   فصل دهم   فصل یازدهم   جواب نقدها   فصل دوازدهم

جواب نقدها 2   فصل سیزدهم   جواب نقدها 3   فصل چهاردهم   جواب نقدها 4

پنجم جام جم آنلاین اعلام کرد: جام‌جم آنلاين: فيلم‌نامه «هري‌پاتر» جديد را استيو كلاوس مي‌نويسد. به گزارش سايت اينترنتي فيلم استو اين فيلم‌نامه‌نويس موفق دوباره به قطار مجموعه فيلم فانتزي و نوجوانانه «هري پاتر» مي‌پيوندد. كلاوس فيلم‌نامه اقتباسي «هري‌پاتر و شاهزاده دورگه» را براساس قصه كتاب جي‌كي رولينگ به همين نام مي‌نويسد. كلاوس در طول چند سال گذشته فيلم‌نامه 4 قسمت اول اين مجموعه فيلم موفق را نوشت. «هري پاتر و جام آتش» هم كه اينك با موفقيت روي پرده سينماهاست، براساس فيلم‌نامه او ساخته شده است. اما پاييز گذشته كلاوس به دلايلي كه براي كسي فاش نشد، اعلام كرد كه فيلم‌نامه پنجمين قسمت اين مجموعه فيلم را نمي‌نويسد. همين مساله باعث شد تا كمپاني برادران وارنر براي نگارش فيلم‌نامه «هري‌پاتر و دستور ققنوس» (كه سال 2007 اكران عمومي مي‌شود) از مايكل گلدنبرگ دعوت به همكاري كند. معروفترين كار اين نويسنده تا به امروز فيلم‌نامه علمي – تخيلي «تماس» (كار رابرت زمه كيس با بازي جودي فاستر است.) كلاوس زماني كه از همكاران خود در مجموعه «هري پاتر» جدا شد، اعلام كرد مي‌خواهد به سراغ كار بر روي پروژه‌هاي متفاوت برود. از جمله كارهاي او كارگرداني يك فيلم سينمايي براساس فيلم‌نامه‌اي از خودش بود. اما اين كارگردان مي‌گويد نتوانست خواسته‌هاي خود را عملي كند و همين مساله باعث بازگشت دوباره او به پروژه «هري پاتر» شد. «هري پاتر و جام آتش» كه 4 هفته قبل به روي پرده سينماها رفت، تا به حال در سطح بين‌المللي بيش از 700 ميليون دلار فروش كرده است

ششم اینکه سایت جادوگران هم دوساله شد که بهشون تبریک می گین برای خواندن این خبر و محل برگزای جشن تولد دوسالگی این سایت اینجا رو کلید کنید. احتمالا داداش بنده هم اونجا بروند.

خوب نوبت می رسه به جمله های قشنگ: سه جمله امروز از طرف بهادر عزیز هست. ۱) آشیانه بی پرنده مرده است، گلدان بی گل. قلب من اما... بی تو... زنده خواهد بود؟ ۲) عکس نیمرخت را که روی میزم بود برداشتم و توی جیبم گذاشتم. چمدانم آماده بودو تو دیشب آن را بسته بودی. برای اولین سفر بی تو. گفتم دنبالم نیا حال آنکه نمی دانی چقدر دلم می خواست که بیایی... ۳) چون خدا تنهایم... نه از او تنهاتر. او در تنهایی خود تنهاست و من در ازدحام آدمیان... می میرم تا زنده شوم. تا تازه تر شوم...

لرد هری پاتر عزیز شعرشون در مورد هری پاتر رو فرستادند و به خاطر قدردانی اینجا می زنم:

ای موگولان ای موگولان من لرد ولدمورت نیستم    ***   من هری پاتر هستم من ورد رویارو زنم
بر مرگخواران سیاه من هر شبی سکتوم× زنم   ***   گرمالفوی از تام دم زند من دم ز دامبلدور زنم
جغد سیاهی نیستم تاعشق دلها من برم    ***   ققنوس دامبلدور زنم کی بانگ بر عاشق زنم
ارباب تاریکی اگر ازجان نگردد ایل× من   ***   شاگرد دامبلدور منم بر تام و بر مالفوی زنم
خیز ای ماروولو پیش من بنشین به زانوی ادب    ***   من عاشق این مردمم کی پیش تو زانو زنم
لرد هری پاتر  **   ×سکتوم : سکتوم سمپرا   **   × ایل گردیدن : تسلیم شدن

و حالا پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم... قبل از اون بگم که داداشم در این سری جواب این دوستان رو در نقدشون دادند: ریموس لوپین - توحید - ایمان دوستی - یک انسان خوب - آبجی سارا - فلور - چو - احسان(هری عاشق) - داریوش -  پارمیس - حسین  -  هری - سیامک   ***  آبجی سارای عزیز چقدر زیبا و ادبیاتی صحبت می کنی. بابا کلاس! راستی نظرت در مورد قسمت بحث کاملا درست بود. حواسم نبود. ببخشید. ممنون که تذکر دادی. بازم ببخشید که پنجشنبه دیر آپدیت کردم. باور کن نشد... در مورد صبا انلیل هم می رم توی سایت چک می کنم. نمی دونم چرا اینجوری شده. اگه کسی هی دی سی بشه باز برگرده می تونه رای بده ولی. خوب چک می کنم. ببخشید.    ***   دریای عزیز شما انگلیسی هم بنویسی عزیزی. بیشتر برام پیام بده دیگه. باشه؟ اینم برای تو: Thnak you for being my patrunos to fight away dementors thanks for being my wand when i face L.V .. قشنگ بود؟ بازم سر بزن.   ***   سارا جان بهتره اینجا بزنید که بقیه دوستان هم بخونند و نظراتشون رو بگن. ممونم که سر می زنی. نقد می کنی و دوست خوب خودم هستی...   ***   یکی عزیز ما دو تا آدرس داریم. برای پشتیبانی و هر دوتا مال خودمون هستش.   ***   هدیه جان بیشتر نقدکن سر بزن و پیام بده. منتظریم هان...   ***   بی طرف عزیز نیازی به عذرخواهی نیست ولی من یاد گرفته ام مانند دامبلدور دیگر به همه اعتماد نکنم. و این تجربه رو شما به من یا دادی. شاد باشی.   ***   ریموس والرنوس (رضا) عزیز واقعا هحرم امام رضا علیه السلام این روزا دیدنی شده. در مورد کنفرانس بباور کنید وقت ندارم. خیلی سرم شلوغه. باور کنید. ممنون که تنهامون نمی ذارین. شاد باشی.   ***   مسعود پاترونوس عزیز هرچند خیلی دلم براتون تنگ می شه ولی صلاح خویش خسروان دانند. تنهامون نذارو از طرفت سلام دادم شاد باشی.   ***   پارمیس عزیز واقعا مهم نیست. دیگه کم کم دارم به دشمنی بعضی عادت می کنم. دنیاست دیگه حسودی وجود داره. کسایی هستند که نمی تونن شادی بقیه رو ببینن.   ***   تبعیدی عزیز واقعا خوش به حالتون. جای منو هم خالی کنین. ممنون که سر می زنی و سلام برسونین. راستی در مورد شعرها... حق با شماست ولی...   ***   بهاره جان چی کار کنم. می دونی چقدر طول می شکه. اینقدر کارا زیاده که نگو. تایپ داستان داداش. جواب ایمیل ها ... الان که کارای فروشگاه هم فعلا روی دوش من افتاده و ... بهم حق نمی دی؟ همین جغدها دو ساعت وقت می گیره...   ***   گراوپ عزیز با ایمیل خود فروشگاه تماس حاصل فرمائید.   راستی در مورد هری پاتر فکر کنم دختر عموم بهم معرفی کرد...   ***   پریسا جان برای گرفتن فیلم چهارم از فروشگاه هری پاتر که لینکش توی قسمت لینکها و پایین هر پست هست خرید بفرمائید.   ***   یاشار جان خوشم می آد که خوب جواب بعضی رو دادی. خوشحالم که مصمم و با اراده ای و داستانت عالیه. منتظر فصل بعد هستم. لطفا شماره هر فصل رو هم اولش بزن.   ***   فلور جان ممنون که اومدی. داداشم اشکال نداره دیگه مهم نیست. راستی برام بیشتر جغد بذار دلم تنگ می شه. باشه؟   ***   ناجینی عزیز یه اشتباه کردی اونم اینه که داستان من و داداشم رو توی یک گروه زدی... نه؟   ***   آراز جان من اصلا وقتی پیدا نمی کنم که خدمتتون برسم. آخه خیلی کارای وبلاگ و خودم زیاد شده. ببخشیدا...   ***   حسین جان از لطف شما ممنونم. شاد باشی. جوابتونو داداش دادند.  ***   مینا جان منظورتون چیه چرا فیلمو نمی فرستن؟ کی نمی فرسته؟   ***   اهل حال عزیز فصل بعد دوشنبه می یاد.    ***   سیاوش جان خبری از اون داستان ندارم. ببخشید.   ***   کنستانتین کتاب بعد رو خودم می نویسم. تقریبا شروع کردم. موفق باشی.   ***   ر.ا.ب عزیز ببخشید که نظرتون دیر رسید و داداش دفعه بعد جواب می دن. راستی اسمشونو از کجا فهمیدین؟ به هر حال ممنونم. از لطف شما... 

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  شنبه بیست و ششم آذر 1384ساعت 15:56  توسط هرمیون گرنجر| 
دبر نشد؟

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

امروز هم روز پر کاری هست. فصل جدید داستان داداشی آماده شده و لطفا نظر و نقد یادتون نره. می تونید فصل چهاردهم رو روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول تا دهم      فصل نهم      فصل دهم      فصل یازدهم      جواب نقدها

فصل دوازدهم   جواب نقدها 2   فصل سیزدهم   جواب نقدها 3   فصل چهاردهم

و اما بعد می رسیم به یه خبر اینکه بیشترین آمر جستجو در سال ۲۰۰۵ برای عنوان هری پاتر و جام آتش بود البته به انگلیسی. خبر دیگه ای نداریم.

نتایج مسابقه شعر هری پاتر ۲۰۰۰

خوب بعد از کلی تاخیر شعرهای قسمت مسابقه با نه نفر شرکت کننده شروع شد. به این صورت که متن کلیه اشعار رو می تونید با کلید کردن اینجا دانلود کنید. بعد در قسمت نظرسنجی بهترین شاعر را انتخاب نمائید. از اونجا که سایت وبگذار فقط امکان ۸ شرکت کننده رو می داد شعر داداشم رو حذف کردم و هشت شرکت کننده دیگه رو شرکت دادم. لطفا حتما در مشخص کردن ننایج مسابقه شرکت کنید. نتایج مسابقه یکشنبه اعلام می شود.

نتایج نظرسنجی پنجاه و ششم:

در این نظرسنجی که در مورد چگونگی کتاب هفتم بود ۱۲۴ نفر شرکت کردند که از این افراد ۵۱ نفر آن را پر رمز و راز می دانستند و ۲۰ نفر اکشن و تند. ۱۹ نفر ترسناک و ۱۵ نفر غمگین. ۹ نفر گیج کننده، ۳ نفر خسته کننده و ۷ نفر سایر موارد را انتخاب کرده بودند.

می رسیم به جمله های قشنگ: امروز دو تا فلش زیبا براتون می ذارم که می تونید با کلید کردن اینجا و اینجا این فلش ها رو ببینید. یک جمله زیبا هم که شیواجان فرستادند می خونیم: روی تو یه حساب دیگه ای می کردم... ناراحت نشو ولی تازه می فهمم مردم راست می گفتن تو آدم دو رویی هستی... یه روت ماهه یه روت گل.. یکی از یکی قشنگ تر... یه جمله دیگه هم بخونیم: عشق ایستادن زیر باران و خیس شدن با هم نیست... عشق آن است که یکی برای دیگری چتری شود و معشوق هیچوقت نداند که چرا خیس نشد...

و حالا نوبت رسید به پاسخ به جغدها: (با عرض پوزش فردا بخوانید.)

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم آذر 1384ساعت 15:30  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم آذر 1384ساعت 12:11  توسط هرمیون گرنجر| 
بوی گل...
سلام دوستان

میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام را به شما تبریک می گویم.

می بینم که هر روز داره تعداد جغدا کمتر می شه. خوب اشکالی نداره. بگذریم... همونطوری که قول داده بودم امروز داستان یاشار عزیز رو که دو فصل اول داستانشونو برامون فرستادند می ذارم بخونید. نظر دادن رو فراموش نکنید تا این دوستان علاقه مند به ادامه داستانشون بشن. می تونید فصل های اول و دوم رو روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول         فصل دوم

و اما چند خبر از فیلم پنجم. سایت ماگل نت اعلام کرد که بازیگر لونا لاوگود از میان چندین متقاضی این نقش تا پایان ماه ژانویه اعلام می شود. از این افراد خواسته شده به هیچ در مورد این پذیرفته شده اند یا نه، به کسی مطلبی نگویند. همچنین منابعی اعلام کرده اند که بازیگر نیمفادورا تانکس نیز انتخاب شده است که بازیگر معروفی نیست و تازه کار است. اسم این بازیگر اعلام نشده است. آخرین نقش هایی که انتخاب خواهند شد، نقشهایی مقابل هستند: دوران نوجوانی لیلی، جیمز، اسنیپ، سیریوس و لوپین...  به نظر می آید نقش لاوندر براون و ماریتا از فیلم پنجم حذف شده باشد ولی این خبر مطمئن نیست.

همچنین نوشته هایی از تهیه کنندگان فیلم چهارم رو می تونید روی این لینک ببینید.

نتایج مسابقه شعر هری پاتر:

این مسابقه ده شرکت کننده دارد. اسامی این افراد رو اعلام می کنیم. در صورتی که فردی از قلم افتاده هست حداکثر تا فردا ظهر اعلام کند. نظرسنجی برای مسابقه از فردا شروع خواهد شد. اسامی شرکت کنندگان در مسابقه: آرمان، بهزاد، فوءاد، داداش هرمیون(امید)، چشم باباقوری، پارمیس، آبجی سارا، صالح، صبا انلیل... در صورتیکه کسی از قلم افتاده لطفا سریعا به ایمیل مسابقه و یا ایمیل وبلاگ اعلام کند.... متشکریم.

نوبت رسید به جمله های قشنگ: دوجله زیبا زا طرف باد سرگردان عزیز: ۱) آب این رود به سرچشمه نمی آید باز... بهتر آنست که غفلت نکنیم از آغاز... ۲) از کودکی به من آموختند که همه را دوست بدار... اینک که به کسی دل بسته ام می گویند فراموشش کن!

رسیدیم که به پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم... *** عقاب جان داداشم هر هفته ۷۰ صفحه می نویسه. یعنی روزی ده صفحه. اگه بخواین تعداد دفعات زیاد بشه تعداد صفحات کم می شه. نظرتون چیه؟   ***   محی رادکلیف عزیز مراحل نصبش خیلی طولانی هست باید خود سی دی راهنمای مراحل نصب به فارسی رو داشته باشه. بگرد...   ***   سیامک جان اخیرا همه فایل ها فشرده هست دیگه. مگه نه؟   ***   امین لولوخورخوره عزیز وای ببخشید. تولدت مبارک باشه و سال خیلی خوبی داشته باشی چرا روز بدی بود؟ همیشه شاد باشی. در مورد هری پاتر هشتم فکر نکنم.   ***   ایمان دوستی عزیز داداشم هر هفته ۷۰ صفحه می نویسه. یعنی روزی ده صفحه. اگه بخواین تعداد دفعات زیاد بشه تعداد صفحات کم می شه. نظرتون چیه؟   ***   AVRILE عزیز مطمئنا دوستای خوبی خواهیم بود. همونطوری که می دونی این وبلاگ در مورد هری پاتر هست و از هری پاتر شش داستان نوشته شده. ما هر کدام به سلیقه خودمان قسمت هفتم و پایانی ای برای این سری داستان ها می نویسیم.   ***   هدیه جان من امتحان کردم. الان که درسته. مشکلی نداره. دوباره امتحان کن اگه نشد یک ایمیل بهم بزن.   ***   محمد جان منتظر فصل بعدی شما هستیم.   ***   حمید جان از نقد زیبای شما ممنون الان خودم جواب می دم و مطمئنا داداشم بعدا جواب خواهند داد. حمید عزیز در مورد ر.ا.ب نمی دونم ولی در مورد اسنیپ دامبلدور در جواب هری جواب داد که به کسی اعتماد کرده و اشتباه  کرده و این مسلما می رسونه که اسنیپ حتما خوب نیست و به هر حال نمی دونم شاید مسائلی مطرح باشه ولی دامبلدور جوابی داد. چون در این یک سوال هری سوالهای متفاوتی خوابیده بود. درسته؟ ممنونمو بازم سر بزنید.   ***   آبجی سارای عزیزداداش براتون ایمیل کرد. امیدوارم خوشت بیاد. خوب دیگه خوبی؟ بابت مسابقه هم ببخشید دیگه...   ***   ریموس لوپین عزیز بهتر است خود داداش جواب بدن برای همین خودشون این جواب رو فرستادند: بار ها گفتم داشتن فرزند دلیلی بر ازدواج و داشتن محبت و عشق نمی شه. دوم اینکه از کجا می دونید دامبلدور تصمیم نداشت بگه .. اگه نمی مرد؟؟  در ضمن اینکه هری قوی نباشه و بر قوی ها پیروز بشه یک کم تخیلی می شه. و اینکه شما از کجا می دونین ولدمورت از هری قوی تر نیست؟ شاید مرگخوارها تعدادی شون از هری ضعیف تر باشن ولی خود ولدمورت؟؟ یادم نمی آد در این باره چیزی گفته باشم. طبق قراری که هری و جینی گذاشتند در مدرسه قرار بر این شد که هر یک با کس دیگری دوست شوند تا دیگران شک نکنند و در ضمن در فرهنگ داستان من اینطور نیست که اگر دو نفر رابطه داشتند برای هم شوند این در ایران هست. هری مانند دامبلدور اهل اعتماد هست. یه بار قبلا گفتم این یه اصطلاح هت که دوستان رو نزدیک بدار و دشمنان رو نزدیک تر. کمی بعد در داستان به نکته جالبی می رسین. و اما بعد هرمیون حاضر به همکای با اونا نمی شه مانند مادر هری. درسته؟ امیدوارم قانع شده باشید.  ***  هری عزیز جواب رو از طرف داداشم بخونید: ۱) در مورد اون زن در آینده شاید اطلاعات بیشتری پیدا کنید فعلا می دونید که ویلا، خون آشام و ساحره قوی ای بوده و به قتل رسیده. همین فعلا کافیست. ۲) سیریوس می تونسته هر موقعی اون کتاب رو به هری داده باشه. مثلا در وصیت نامه اش و یا در زمانی که هری به خانه او آمده بود ولی به آن اشاره ای نشده باشه و یا اینکه هری در اتاق سیریوس آنرا یافته باشه. ۳) هری هنوز هم جینی را دوست دارد. ولی کارهای مهمتری دارد. ۴) رز هم سن هری است. ۵) فکر رز و دیگران توی شیوه داستان نویسی من در داستان خواهد بود. حدس می زنم دلیلش را بفهمید. ولی هنوز متوجه نشدید. هرچند این کلا روش داستان نویسی من است. ۶) وزارتخونه برای کارش دلایلی داره اونا از مالفوی چند اسم گرفتند و فکر می کنند او بی گناه است. رز هم با مادرش بزرگ شده و به وصیت او به مدرسه آمده کار خلافی نکرده که بتوانند جلوی او را بگیرند. ۷) هر کسی دوست پسرش را با فرد دیگری ببیند ناراحت می شود خصوصا اگر فرد دیگر از خودش زیباتر باشد. ۸) ممنون ۹) اگر می خواتم این کار را بکنم فصل ۲۰۰ صفحه می شد. و چون کار مهم زیادی نکردند به نظرک کافی و مفهموم بود. درست است؟ ۱۰) شاید هم هری داره به رز نزدیک می شه تا به ولدمورت ضربه بزنه. خدا رو چی دیدین؟ ۱۱) متاسفانه شرمنده ام. نمی تونم. ۱۲) مسلما هری تغییر کرده. خوب؟ منظورتون چی هست؟   ***   حسین جان ممنونم به نکته خوبی توجه کردی افراد داستان رو با دقت نمی خونن.   ***   گراوپ عزیز از نظرسنجی ممنون و داداشم هر هفته ۷۰ صفحه می نویسه. یعنی روزی ده صفحه. اگه بخواین تعداد دفعات زیاد بشه تعداد صفحات کم می شه. نظرتون چیه؟   ***   لرد آراگورن عزیز ممنون از پیشنهادتون. و چشم.   ***   محمد عزیز انشالا غلط هاش هم خوب می شه. از صبر شما ممنونم.   ***   کیانوش عزیز شما لطف داری دوست من. موفق باشی

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم آذر 1384ساعت 12:11  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم آذر 1384ساعت 14:36  توسط هرمیون گرنجر| 
هورااااااااااااا!!؟

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

امروز کلی مطلب داریم برای شما اول طبق قولی که داده بودم داستان محمد عزیز که پنج فصل اول داستانشون رو برام فرستادند برای شما می ذارم... نظر یادتون نره... می تونید فصل های اول تا پنجم داستانشون رو روی لینک زیر دانلود کنید:

فصل اول تا پنجم

یاشار عزیز هم شروع به نوشتن داستان جدیدی کردن که فردا دو فصل اول داستانشون رو براتون می ذارم. برادرم هم پاسخ جغدها رو دادن که اونم آماده شده و می تونید روی لینک های زیر پاسخ نقدها رو بخونید:

فصل اول تا دهم      فصل نهم      فصل دهم      فصل یازدهم      جواب نقدها

فصل دوازدهم      جواب نقدها 2      فصل سیزدهم      جواب نقدها 3

می رسیم به جمله های قشنگی که سارای عزیز برامون فرستادند. چقدر شبیه خودت می شوی وقتی.... * نا مهربانی را با مهربانی پاسخ می دهی.... * به چهره های عبوس و اخمو لبخند هدیه می دهی... * فریادهای عصبانیت را با صدای بلند سکوت خاموش می کنی... * بار همه زندگیت را به خدا می سپاری و در تمام کارهایت فقط به او توکل می کنی... * برای کمک به دیگران سر از پا نمی شناسی... * وقتی می شنوی شخصی پشت سرت بدگویی کرده، تمام صفات خوب آن شخص را برای همه بازگویی می کنی و....

یکی سری دوستان درخواست کرده بودند لینک کامل دانلود کتاب قبلیم رو براتون بذارم. شما می تونید متن کامل کتاب هفتم به نام هری پاتر و نبرد عشق و خشم نوشته خودم رو با کلید کردن اینجا دانلود کنید.

نتایج نظرسنجی پنجاه و پنجم:

این نظرسنجی در مورد داستان داداشم بود که ۱۵۲ شرکت کننده داشت. از این افراد ۶۵ نفر نظرشون این بود که داستان بی نظیر هست و ۴۰ نفر نیز می گفتند که خوب هست. ۱۶ نفر نظرشون این بود که بد نیست و ۴ نفر می گفتند وحشتناک هست. ۲۰ نفر نظرشون این بود که بدرد نمی خوره. ۷ نفر هم سایر موارد رو انتخاب کرده بودند.

نظرسنجی جدید که پیشنهادشو چشم باباقوری داده بودند وارد شد. لطفا شرکت فرمائید.

رسیدیم که به پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم... *** آراز جان منظورت از دی وی دی ارجینال چیه؟ کیفتش چه جوریه؟ تیتراژ فیلم تا کجا هست؟... ممنون.   ***   آبجی سارای عزیز ممنون که سر زدی و خوندی و نظردادی و.... داداشی هم سلام داره. چه خبرا؟ خوبی؟   ***   شادی جان من تحویل نمی گیرم یا شما که دیر به دیر سر می زنی؟ آره؟ چه خبرا؟ بیشتر بیا. داداشم هم می گه به شادی گل سلام برسون. چه رویی داره ها...   ***   محی رادکلیف عزیز از دستورات نصب استفاده کردی؟ کرک برنامه رو نصب کردی؟ شاد باشی.   ***   گرواپ عزیز نکته جالبی بود ولی حتما توی فیلم داستان رو تغییر دادن که اون دوتا بیان توی گریفندور. نمی دونم... ممنون از نکته ای که گفتی.   ***   مینا جان داداشم تشکر می کنه که لطف می کنی می خونی. موفق باشی.   ***   فلور جان ممنونم و داداشم جواب داد. نه؟ چی کار می کنی؟ ممنون که سر می زنی.    ***   هدیه جان فصل ها درست شد. گذاشتمشون. تونستی بگیری؟   ***   پارمیس عزیز ممنون که سر زدی و سلامت باشن داداشتون. موفق باشی همیشه. سر بزن بازم.   ***   مسعود پاترونوس عزیز من که ناراحت نشدم که ... فقط منظورتو نفهمیدم. خوبی راستی؟   ***   کیانوش جان نگفته بودی آخه. تولدت مبارک باشه و سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشی. همیشه موفق باشی و شاد.   ***   یاشار جان فردا داستانتو می ذارم اگه بتونی فصل سوم و عنوان داستان رو هم بفرستی ممنون می شم. موفق باشی.   ***   هری بیرجندی عزیز دفعه قبل گفتم که ایمیل ما bluestar110h@gmail.com هستش. موفق باشی.   ***   کامیار جان همین وبلاگ رو به زور تونستم درست کنم. تالار گفتمان که دیگه هیچی... ممنون که اینهمه لطف  داری. همیشه شاد باشی و خوشحال و...   ***   پرنس ایرانی عزیز داداشم جوابتو فکر کنم ایندفه دادش. نه؟    ***   میترای عزیز شما دوستم هستی. خوشحالم که سر می زنی. آخه سوالی نپرسیدی که جواب بدم که...   ***   تبعیدی عزیز متاسفانه تایپش با من هست و همیشه تند و با عجله و بی دقت هستم .. عذر می خوام. و ببخشید که دیر رسید و فرصت نشد داداشم جواب بدن   ***   حمید رضای عزیز تانکس هنوز انتخاب نشده من فکر کردم آمبریج رو می گین. ببخشید.

مسابقه شعر هری پاتر مهلت شرکتش تموم شد. فردا شروع می کنیم به برگزاری مسابقه...

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم آذر 1384ساعت 14:35  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم آذر 1384ساعت 11:38  توسط هرمیون گرنجر| 
امان از پرشین گیگ!

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

تولد داداش پارمیس عزیز مبارک باشه. امیدواریم سال خوبی رو شروع کرده باشه و همیشه موفق و شاد باشه... تولد مبارک برادر خوب! - از طرف وبلاگ هری پاتر ۲۰۰۰

خوب بریم سراغ امروز طبق قولی که دادم فصل سیزدهم از داستان داداشم آماده شده که لطفا نظرو نقد یادتون نره. می تونید فصل سیزدهم رو روی لینک زیر دانلود کنید. پرشین گیگ خراب شده برای همین فصل های قبلی کار نمی کرد: (برای دانلود روی لینک کلید سمت راست کنید و گزینه Save Target As را انتخاب کنید.)

فصل سیزدهم 

یکی از دوستان عزیز به نام محمد شروع کردن به نوشتن داستان هفتم که لینکشو بهم دادن که فردا پنج فصل اول داستانشون رو می ذارم... راستی بچه ها امروز تولد چارلی ویزلی بود که تولدشو به چارلی دوستان و خانواده ویزلی تبریک می گم...

سایت جادوگران به نقل از سایت طلسم های نابخشودنی سه ویدئو از پشت صحنه فیلم چهارم گذاشته که می تونید روی لینک های زیر دانلود کنید. حجم این فیلم ها همه بیشتر از ۱۵ مگابایت هست:

قسمت اول      قسمت دوم      قسمت سوم

می رسیم به جمله های قشنگ: سه جمله از طرف باد سرگردان عزیز: ۱) همه از تنگی وقت خود می نالند ولی باز تا آنا که می توانند وقت خود را تلف می کنند. ۲) اگر در زندگی جرئت عاشق شدن را نداری لااقل شور معشوق بودن را داشته باش... ۳) اگر تنهاترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جانشین تمام نداشته های من هست...

حالا پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم... *** براندوی عزیز دی وی دی جام آتشی که الان بیاد با همون کیفیت پرده سینما هستش و کیفیت اصلش از چهارم آپریل به بعد میاد.    ***   پرنس ایرانی عزیز شما لطف داری. این هم فصل جدید. شاد باشی   ***   سارا جان خوشحالم که خوشت اومده. موفق باشی   ***   فلور جان خیلی لطف داری که به دقت همه چیو می خونی واقعا ممنون و بیشتر سر بزن بهم. داستان چطور بید؟   ***   MACABRA عزیز شما بهتره مراجعه کنید و حرف هایی که در جغدها قبلی می زدن رو بخونید و به حدی بود که یکی از حرفهای بدیشون رو مجبور شدن اصلا جغدشون رو پاک کنم. موفق باشید.   ***   ایمان دوستی عزیز آقای ثاقبی این وبلاگ رو ایجاد کردند از دوستان برادرم هستند. موفق باشید و لطف داری.   ***   سالار جان منظورتون چیه؟   ***   محمد رضای عزیز الان فکر نکنم دیگه جایی برای دانلودش باشه. موفق باشی.   ***   آبجی سارای گل خوبی؟ چه خبرا؟  ممنون که میای و چه نظرسنجی که پیشنهاد دادی عالی بود. فردا می ذارم. واقعا ممنون و داداشی کو تا بره... سلام داره...   ***   مسعود پاترونوس عزیز چرا آی کیو هستم؟ یعنی نمی فهمم؟ آخه چیو نمی فهمم؟؟ راستی چه خبرا؟ چطوری؟   ***   هری بیرجندی عزیز ایمیل من کنار این جا نوشته دیگه توی قسمت اون بالا سمت چپ جغد الکترونیک: bluetar110h@gmail.com ...   ***   حسین جان شاید در موردش نگفته باشه ولی اینکه همراه خانواده اونا هست و فامیلش و رنگ موش و اینا تابلو نیست به نظر تو؟   ***   داریوش عزیز مطمئنم داداشی جواب مناسبی رو فردا برای این مسائل می فرستند. از لطف شما ممنونم و منتظر باشین.   ***   پارمیس جان تولد داداشت مبارک باشه. و  بهم سر بزن و وظیفه بود. امیدوارم بتونی داستان رو بگیری.   ***   کیانوش عزیز خوشحالم از اینکه به جمع ما وارد شدی. همیشه شاد و خوشحال و پیروز باشی. همراه ما باش.   ***   داش سیای عزیز لیست لینکهای بلاگفا برای من مشکل داره برای لینک ها به آدر دیگه وبلاگم مراجعه کنید.   ***   سارا جان در جواب ایمیل شما باید بگم که در صورتیکه فیلم با زیرنویس فارسی بیاد حتما در فروشگاه می یاریم. شاد و موفق باشید.

دوستان باید بگم که مسابقه افرادش تکمیل شد از سه شنبه شروع می کنیم به اجرای مسابقه و تا آخرین ساعات امشب وقت دارین توش شرکت کنید.... نظرسنجی جدید هم باشه برای فردا...

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم آذر 1384ساعت 11:37  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  یکشنبه بیستم آذر 1384ساعت 14:9  توسط هرمیون گرنجر| 
چی کار کنم؟!!

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

اول از همه طبق درخواست دوستان زمان ارائه داستان داداشم رو خدمتتون بگم: داستان ایشون یک فصل دوشنبه می آد و یک فصل هم یه روز بین پنج شنبه، جمعه و شنبه.  یعنی می شه دو فصل در هفته. مطلب بعدی ای که می خوام بگم اینکه هر کسی می خواد داستان مرلین رو بخونه با کلید کردن اینجا می تونه بره توی وبلاگش بخونه...

خبر بعدی یک عکس جدید از یک صحنه حذف شده در فیلم هری پاتر هت که می تونید با کلید کردن اینجا این عکس رو ببینید. متن صوتی مصاحبه ای با جی کی رولینگ رو هم می تونید با کلید کردن اینجا دانلود کنید.

امروز متاسفانه خبری تازه ندارم. فقط بگم که یکی از دوستان قراره به زودی داستانشو در این وبلاگ ارائه بده. امیدوارم خوشتون بیاد. چند تا خبر معمولی: امروز روز تولد بازیگر نقش پرفسور لاکهات بود که مبارکش باشه و سایت جادوگران نقل کرده که: سایت منچستر به تازگی اعلام کرده است که رابی کالتران بازیگر نقش ریبیوس هاگرید در فیلم پنجم از سری فیلم های هری پاتر هنر نمایی نمی کند و در این فیلم شرکت نخواهد داشت.این سایت با اعلام اینکه ممکن است این اتفاق نیافتد این کار را کاری تصور ناپذیر دانست و افزود که ریبیوس هاگرید یکی از نقش های اصلی فیلم است و نبودن او در این فیلم غیر قابل تصور است. عکسهای مجله ای انگلیسی در مورد هری پاتر رو می تونید روی این لینک ببینید.

تمبرهای جدیدی در مورد هری پاتر چاپ شده که با رفتن به این لینک می تونید تمبر ها رو ببینید. اگه می خواین یک کم بخندید اینجا رو کلید کنید. بریم سراغ سایت امید عزیز برای گرفتن موسیقی متن فیلمهای اول تا سوم اینجا را کلید کنید. برای گرفتن موسیقی متن فیلم چهارم اینجا رو کلید کنید.

حالا نوبت جمله های قشنگ هست و آخرین قسمت از آسان و سختی که آبجی سارا فرستاده بودند: ... به راحتی می شه هر روز از زندگی لذت برد ولی به سختی می شه به زندگی ارزش واقعی داد... با راحتی می شه به کسی قول داد ولی به سختی می شه به آن قول عمل کرد.... به راحتی می شه دوست داشتن رو بر زبان آورد ولی به سختی می شه اونو نشون داد... به راحتی می شه اشتباه کرد ولی به سختی می شه از اون اشتباه درس گرفت... با راحتی می شه گرفت ولی به سختی می شه بخشش کرد... به راحتی می شه یک دوستی رو با حرف حفظ کرد ولی به سختی می شه به اون معنی بخشید... و در اخر به راحتی می شه این متن رو خوند ولی به سختی می شه به اون عمل کرد...

راستی اگه دوست دارید به داستان های مختلف رای بدین با کلید کردن اینجا به وبلاگ ناجینی برین.

می رسیم به پاسخ به جغدها: سارا جان ببخشید که دیروز دیر شد خیلی تعداد جغدها زیاد بود طول کشید تا کامل بشه.   ***   س.ه.پ عزیز منظورت چیه خوب وقتی احضار کرد جاودانه ساز نیفتاد توی آب مرده ها از آب بیرون اومدن و افتادند توی آب نه جاودانه ساز. در مورد داستان داداشم نمی دونم... خودش باید جواب بده.. ولی بهتره صبر کنی ببینی چی می شه...   ***   ناجینی عزیز سر زدم. ممنون.   ***   رضا Badboy برام مهم نیست که هک بشم و اگه اینطوری ادامه بدی به حرف زدن دیگه جوابتو نمی تونم بدم...   ***   آبجی سارا ببخشید لینکش اشتباه بود. درستش کردم. راستی حتما... اگه خواستی بیای بگی .. باشه؟.. راستی داداشی که وظیفه اش هست نه؟ سلام داره.   ***   پرنس ایرانی عزیز من نمی دونم ولی فکر نمی کنی وجود رز خودش نقشه ولدمورت باشه؟ راستی ممنون از حمایتت. واقعا لطف داری   ***   پارمیس جان نه اون بعید هست نام کتاب هفتم باشه و جایی ننوشته. فصل بعدی دوشنبه هستش... راستی ببخشید که اسمت آبی نشده بود. ببخشید.. باشه؟ ... در مرود نظرسنجی هم ممنون و چشم. یادم رفت بگم.. ایندفه اسمتو قرمز زدم که جبران بشه...    ***   مسعود پاترونوس عزیز شما که دوست خیلی خوب خودمونی که... این حرفا چیه... راستی چقدر زیبا نقد و بررسی کرده بودی. متشکرم.   ***   هری پاتر عزیز لینکشو زدم و داداشم رو نمی تونم بهش چیزی بگم. داره تند می نویسه دیگه.   ***   فلور جان منم اونجا گیر کردم دیگه بازی رو ول کردم. کدش رو ندارم. راستی داداشم وظیفه اش هست جواب بده. تشکر نداره دیگه. ممنون که سر می زنی فلور جان.   ***   harry2005 عزیز می تونی از فروشگاه هری پاتر بخری و برات پست می کنن تبریز. کیفیتش هم خوبه.   ***   حسین جان هری توی کوپه قطار به رز گفتش که جینی خواهر رون هست. درست نمی گم؟   ***   بهادر عزیز خیلی شرمنده کردی و منتظر نقدهای تو هستیم. بیشتر سر بزن بهمون.   ***   نیاوش جان هر چی بهش می گم می گه همین اسم خوبه. بازم بهش می گم. چشم.   ***   براندو جان اون قالب دیر بالا میاد. درست نمی گم. شاید همین بهتر باشه. درسته؟ به هر حال ممنونم.

دوستان باید بگم که مسابقه افرادش تکمیل شد از سه شنبه شروع می کنیم به اجرای مسابقه و تا دوشنبه وقت دارین توش شرکت کنید.... نظرسنجی جدید هم باشه برای فردا...

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  یکشنبه بیستم آذر 1384ساعت 14:9  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  شنبه نوزدهم آذر 1384ساعت 14:52  توسط هرمیون گرنجر| 
و اما بعد...

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

اول از همه بگم که همونطوری که حدس می زدم قضیه رفتن مرلین دلایل دیگه ای داشت و به هر حال داستانشو توی وبلاگ خودش داره می نویسه... خوب جالبه دیگه یکی از دوستان به من تذکر داده بود این دوست خوبمون فقط جهت ... هیچی.. مهم نیست...

و اما بعد بابا مگه من قرار نبود دیروز تعطیل باشم؟ چرا بعضی ها ناراحت شده بودند از دستم؟ ... بگذریم...  برادر اینجانب پاسخ به نقدها را نوشتند که روی لینک های زیر می تونید بخونید:

فصل اول تا دهم      فصل نهم      فصل دهم      فصل یازدهم

جواب نقدها      فصل دوازدهم      جواب نقدها 2

قسمت بعد اینکه یه خبر از سایت جادوگران:  جولي والترز که به جاي خانم ويزلي در فيلمهاي هري پاتر 1 و 2 و 3 ايفاي نقش ميکرد در فيلم 4 حضور نداشت اما او در يک مصاحبه ي مطبوعاتي اعلام کرد در فيلم پنجم حضور دارد. او در اين باره ميگويد من بسيار خوشحالم که در محفل ققنوس هستم من در فيلم 4 حضور نداشتم و وقتي آن را ديدم بسيار شوکه شدم!!

مطلب بعدی از سینای هست که دو مطلب برامون فرستادند که در مورد جادوگری و یکی از قسمتهای سایت رولینگ هست. می تونید این مطالب رو روی لینک های زیر دانلود کنید:

از سایت رولینگ         جادو و جادوگری

حالا می رسیم به قسمت بعد اول از همه یک فلش زیبا که با کلید کردن اینجا می تونید ببینید و بعد جمله های قشنگ: ادامه قسمت قبل از آسان و سخت که آبجی سارا فرستادند. ادامه قسمت آسان و سخت: به راحتی می شه کسی رو بخشید ولی به سختی می شه از کسی تقاضای بخشش کرد... با راحتی می شه قانونی رو تصویب کرد ولی به سختی می شه به اون عمل کرد... با راحتی می شه به رویاها فکر کرد ولی به سختی می شه برای به دست آوردن یک رویا جنگید...  

حالا پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم.   ***   The Undetaker امیدوارم مشکلتون حل شده باشه. همیشه شاد و موفق باشی.   ***   تبعیدی عزیز متن جواب داداشم این بود که به تلفنی دسترسی ندارند و اگه ممکنه ایمیلی به ایشون بزنید.   ***   یاشار جان داستانت عالیه و اینکه هر هفته بدی خیلی خوبه و فصل دوم رو برام بفرست. فردا می ذارم توی وبلاگ ... ممنون.   ***   رضا Bad Boy عزیز باید بگم که بهتره کمی رعایت کنی. درست نمی گم.. برای شرکت در مسابقه شعر تا دوشنبه شعرت رو بفرست به ایمیل hpexam@gmail.com و حداقل هشت بیت بنویس.     ***   Pouya جان مشکل اینجاست که اگه بخواد بره قبلش فذصتش زیاد نیست که بنویسه و ممنون که سر می زنی بیشتر بیا.   ***   پارمیس جان دادشم یه کم جوابتو داد و بعد اینکه منم شر بودم تو مدرسه.. الانم شرم. راستی نظرتو در مورد نظرسنجی بیشتر توضیح بده. باشه؟ در مورد نوذری حق داری... خیلی دردناک بود. راستی اون ام کتاب هفتم الکی بود. به اخبار ایران نمی شه اعتماد کرد و هیچ جا دیگه اعلام نشده. نظرسنجی هم چشم. گذاشتم.    ***   امیر عزیز کدوم گالری رو توی سایت بذارم. چی می خواستی؟ راستی داستان داداشم حدودا ۵۰ فصل هست.   ***   محی رادکلیف عزیز برای شرکت در مسابقه شعر تا دوشنبه شعرت رو بفرست به ایمیل hpexam@gmail.com و حداقل هشت بیت بنویس... اون دیالوگ واقعا قشنگه. شاد باشی.   ***   رفوس عزیز منم به خیلی سایتها سر می زنم. لیکی کالدرن، ویرتاستیم، دارک مارک و...   ***   یاشار جان هر روز یه بار میام جز جمعه ها... بیشتر نمی شه دیگه.. درست نمی گم؟   ***   مسعود پاترونوس عزیز حسابی دلت خونه انگار... حق هم داری ولی چه کنیم که...   ***   جرج عزیز اونجا اشکال فیلم نبود گزارش دروغ ریتا اسکیتر در مجله بود.   ***   فرهاد جان خوش امدی و همیشه موفق باشی.   ***   مصطفی جان ایمیل فروشگاه pottershop@gmail.com هست. با اونجا تماس بگیر. باشه؟ درسته.   ***   حمید رضا جان از اون قبلا عکس گذاشتم اگه عکس دیگه ای اومد می ذارم.   ***   لرد هری پاتر عزیز شعر قشنگیه. زودی کاملش کن بفرست. ممنون.   ***   مایکل  جکسون عزیز منم خبری از اونا ندارم. توی سایت ماگل نت برو شاید خبری باشه. راستی توی اینترنت اسمشونو به انگلیسی سرچ کن. باشه؟    ***   لیلی جان می ترسم رنگشو عوض کنم قسمتهای دیگه اش هم بریزه به هم. این مدل وبلاگ سریع بالا می آد. ممنون که سر می زنی بهم.   ***   آبجی سارای عزیز منم دلم تنگ شده بود برات. حیف  شد که دیدمت. آخه داداشی هم یه هفته پیش مشهد بود. بیشتر بیا. باشه؟   ***   سایراس وادر کریسر عزیز فیلم با کیفیت خیلی خوب رو دیدیم. راستی باید بگم که اسم کوچیکم رو که گفتم که. هرمیون دیگه...   ***   شادی عزیز من کی جواب شما رو ندادم. خیلی بدی!.. شوخی کردم. شاد باشی.

نتایج نظرسنجی پنجاه و چهارم:

۱۶۳ نفر شرکت کننده در این نظرسنجی که در مورد بوگارت ولدمورت بود داشتیم که ۸۹ نفر ترس ولدمورت رو مردن خودش می دونستند و ۳۴ نفر اظهار عشق رو ترس ولدمورت می دونستند در حالیکه ۲۸ نفر نظرشون روی زنده شدن دامبلدور بود. ۸ نفر خیانت مرگ خوار و ۴ نفر نیز اطلاعی نداشتند.

نظرسنجی جدید وارد شد. در مورد داستان داداشم هست... لطفا شرکت فرمائید.

دوستان باید بگم که مسابقه افرادش تکمیل شد از سه شنبه شروع می کنیم به اجرای مسابقه و تا دوشنبه وقت دارین توش شرکت کنید.

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  شنبه نوزدهم آذر 1384ساعت 14:50  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم آذر 1384ساعت 11:48  توسط هرمیون گرنجر| 
فصلی جدید...

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

توجه: فروشگاه هری پاتر اعلام کرد آقایان محمد حسین فردوسی زاده و علی تقی پور محصولشون برگشت خورده و در منزل نبودند. لطفا با ایمیل فروشگاه تماس بگیرند.

چون دیدم فردا تعطیل هستم و می خوام برم بیرون و نمی تونم وبلاگو احتمالا آپ کنم داستان داداشم رو امروز می زنم. لطفا به خوبی بخونید و لطفا نظر بدین. می تونید فصل دوازدهم رو روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول تا دهم      فصل نهم      فصل دهم      فصل یازدهم

جواب نقدها      فصل دوازدهم

و اما بعد می رسیم به چند تا عکس جدید از اما واتسون. که توی یک مجله در موردش چاپ شده بود. می تونید عکس ها رو روی لینک های زیر ببینید:

روی جلد   عکس 1   عکس 2   عکس 3   عکس 4   عکس 5   عکس 6

چون خبر خیلی جدیدی دیگه ندارم می رسیم به جمله های قشنگ: چند سری جمله آبجی سارا فرستادند که عنوانش هست آسان و سخت... اولین قسمتش رو امروز بخونید: به آسونی می شه در دفترچه تلفن کسی جایی پیدا کرد ولی به سختی می شه تدر قلب او جایی پیدا کرد... به راحتی می شه در مورد اشتباهات دیگران قضاوت کرد ولی به ختی می شه اشتباهات خود را پیدا کرد... به راحتی می شه بدون فکر کردن حرف زد ولی به سختی می شه زبان رو کنترل کرد... به راحتی می شه کسی که دوستش داریم رو از خود برنجونیم. ولی به سختی می شه این رنجش رو جبران کنیم...

و حالا پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم.   ***   ناجینی عزیز نظرسنجی یعنی اینکه ترس ولدمورت از چی هست؟ ...   ***   S-Graphicx عزیز حق با شماست ولی اونم گناه داره دیگه.. مگه نه؟   ***   آراز جان چرا حالا عصبانی شدی؟ خوب نظر منم تقریبا در مورد اسنیپ مثل تو هست. راستی من تقریبا اکثر مصاحبه های رولینگ رو خوندم و توی هیچکدوم اینو نگفته بر فرض هم گفته باشه مهم شش داستان قبلی هست نه نظر رولینگ در آینده...   ***    رفوس جان بوگارت ها حیواناتی بودند که به شکل ترس افراد در می امدند و در فیلم سوم داشتیم...   ***   پویای عزیز خوش آمدی و باید بگم که داستان قبلی مال من بود و این یکی مال داداش. در مورد رز هم بهتره فصل جدید رو بخونی.   ***   فرزاد جان هری همینطور راه به راه که نمی ره توی ذهن افراد .. درسته؟   ***   محی رادکلیف عزیز مسابقه شعر در مورد هری پاتر هت باید یه شعر بگین در مورد هری پاتر.. همین و حداقل باید هشت بیت باشه. راستی افشان آزاد ایرانی نیست احتمالا پاکستانی هست.   ***   پرنس ایرانی عزیز از لطفت ممنون و فصل جدید یه عالمه سوال رو جواب می ده...در ضمن جواب دادن وظیفه من هست...   ***   هری جان ممنون که جوابو دادی... سر بزن.   ***   شادی جان سوالی نکردی که جواب بدم.   ***   گراوپ عزیز بچه دار شدن ولدمورت دلیل بر وجود عشق توش نیست دلیل بر وجود شهوت هست و تی ممکنه دلایل دیگه ای داشته باشه که من نمی دونم. هنوز تاریخ فیلم بردای ۵ مشخص نشده.   ***   مسعود پاترونوس عزیز... چه نثر زیبایی... ولی هنوز روی حرفم هستم که بزرگ شدی هان...   ***   هری جیمز بلک دنبال دعوا نیستم.. همه شون خوب خوبن و همشون بهترن از من!!   ***   بهزاد king اولا باید بگم از لحن حرفت ناراحت شدم و ... بگذریم و در مورد مکه باید بگم که نه نرفتم و نمی دونم چیه ولی اینو می دونم که اگه شما می دونستی رفتارت اینطوری نبود. و مسئله دیگه اینکه اون می خواد بره برای من خبر خوبی نیست اگه خودم می خواستم برم خوب بود ... خوش آمدی و موفق باشی.   ***   هژیر عزیز اشکالی نداره داستانو بزنی در مورد ۱۸+ کاری از دست من بر نمی اد.. موفق باشی دوست من.   ***   جرج عزیز نمی دونم.... چی بگم دیگه؟   ***   تبعیدی عزیز منم  حسودیم شده بهش... می خواد به عنوان خدمه کاروان بره طفلی... امیدوارم به هر حال بره و استفاده کنه. ممنون از این همه لطف شما دوست خوب. سلام برسونید.   ***   سامان جان فیلم توی فروشگاه کامل و با کیفیت خوب هست.   ***   رضا Badboy عزیز بی ادب شدی چرا؟ قبلا ها مودب بودی که...موفق باشی.

خوب... هنوز یک نفر برای شرکت در مسابقه شعر نیازداریم... بابا شرکت کنید دیگه این مسابقه رو راه بندازیم.... باشه؟ منتظرم...

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم آذر 1384ساعت 11:47  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم آذر 1384ساعت 14:19  توسط هرمیون گرنجر| 
دنیای تلخ...
سلام دوستان

کشته شدن جمعـی از خبرنگـاران و مردم همـوطنــمون رو در حادثه سقــوط هـواپیما بـه همه هـری پارتیست ها تسلـــیت عرض می کـنم... چرا این اتــفاق می بایـست در روز دانشجو بیافتاد... اصلا چرا... و چرا...

توجه: فروشگاه هری پاتر اعلام کرد آقایان محمد حسین فردوسی زاده و علی تقی پور محصولشون برگشت خورده و در منزل نبودند. لطفا با ایمیل فروشگاه تماس بگیرند.

امروز همه یک کم دلمون گرفته... درست نمی گم؟ البته این اتفاق قبلا هم می افتاد ولی صدای و سیمای ایران برای خودی ها بیشتر اهمیت می گذارد. سیاسی نریم. همون دنیای خودمون با وجود ولدمورت ها و تاریکی هایش شیرین تر است از دنیای... بگذریم.... یه خبر بد دیگه دارم اونم اینکه احتمالا داداشم بخواد بره مکه...

فصل بعد داداشم رو فردا و یا جمعه براتون می ذارم. هنوز کار تایپش تموم نشده...

می رسیم به جمله های قشنگ:  سه جمله اول رو آبجی سارا فرستادند: ۱) دویدن کافی نیست... باید به موقع دوید... ۲) آنکه درباره همه چیز می اندیشد در باره هیچ چیز تصمیم نمی گیرد... ۳) اسپانی ها می گن عشق ساکت است اما اگر حرف بزند از هر صدایی بلند تر است ... دو جمله هم از طرف باد سرگردان عزیز: ۱) غرورت را به خاطر کسی که دوست داری بشکن ولی دل کسی را که دوست می داری به خاطر غرورت نکشن. ۲) دشمن خود را ببخش اما دوست خود ندان.

و اما پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم.   ***   لرد علی عزیز باید بگم که فرصت ندارم روی گالری عکس کار کنم... ببخشید دیگه.   ***   سیامک جان بیشتر از ۷ تا اودانه ساز ممکن نیست...   ***   پرنس ایرانی عزیز فلور مادربزرگش ویلا بود.. کسایی که جنس مخالف رو جذب می کنن به خودشون. و دلیل همراهی رز با هری و دلیل جدا شدنش از مالفوی را تا حدی باید در فصل بعد بفهمید.   ***   پارمیس جان اصلا من شرکت نکردم. بیخود بودش آخه. ممنون که سر می زنی و جغد می دی.   ***   عقاب جان داداش هرمیون اسم به این خوبی مگه چشه؟   ***   هری بیرجندی عزیز مخصوص افرارد خاصی نیست ولی افراد خاصی ازش با خبرن و در اون مورد داداشم جوابی ندادند.   ***   مسعود پاترونوس عزیز ... نمی دونم.. بزرگ شدی... سنت رفته بالا .. یعنی منظورم اینه که اخلاقت بزرگونه شده... چرا؟   ***   جرج عزیز باید بگم که داستان دوشنبه و جمعه میاد و مرین هنوز چیزی اعلام نکرده است.   ***   محی رادکلیف عزیز داستان داداشم در مورد ادامه کتاب ششم هستش.   ***   رضای عزیز من کجا هستم؟ من که هستم.. اون چی بود در مورد داداشم گفته بودی؟ ... راستی چقدر دور...   ***   ایمان دوستی عزیز با ایمیل فروشگاه تماس حاصل فرمائید.   ***   فلور جان فیلمی که دیدی چون تیتراژ نداره دقایقش کمتره و اون قسمت کشته شدن بارتی کروچ روی پرده اصلا پخش نشده... من خیلی دلم تنگ شده برات... کجا بودی.. بیشتر بیا.. باشه؟

نتایج نظرسنجی پنجاه و سوم

این نظرسنجی در مورد نقش ققنوس در آینده بود که ۱۳۳ نفر توش شرکت کردند. از این افراد ۷۱ نفر نقشش رو بسیار مهم می دونستند .. ۱۶ نفر انتخاب رئیس محفل ققنوس رو وظیفه اون می دونستند. ۲۴ نفر نظرشون این بود که دامبلدور همون ققنوس هست و ۸ نفر او را یک جاودانه ساز می دونستند و ۸ نفر هم ققنوس را بی اهمیت می گفتند. ۶ نفر هم خبری نداشتند.

نظرسنجی جدید باشه برای فردا. راستی هنوز یک نفر برای شرکت در مسابقه شعر نیازداریم...

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم آذر 1384ساعت 14:15  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم آذر 1384ساعت 14:6  توسط هرمیون گرنجر| 
دست خالی ...

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

روز دانشجو رو به همه دانشجویان هری پاتریست تبریک می گم!

توجه: فروشگاه هری پاتر اعلام کرد آقایان محمد حسین فردوسی زاده و علی تقی پور محصولشون برگشت خورده و در منزل نبودند. لطفا با ایمیل فروشگاه تماس بگیرند.

اول از همه از لطف بسیار شما ممنونم... با توجه به اینکه امروز فصلی جدید نداشتیم تا براتون بذارم از داداشم درخواست کردم تا جوا نقدهایی که شده بود رو بدهند و این کارو کردند که می تونید روی لینک های زیر اونو دانلود کنید:

فصل اول تا دهم      فصل نهم      فصل دهم      فصل یازدهم      جواب نقدها

سایت رولینگ اعلام کرد که امروز تولد هاگرید بود. امیدوارم تولدش مبارکش باشه و صد سال به این سالها... تولد هاگرید را به هاگرید دوستان از جمله خانم ماکسیم تبریک می گم.

و اما خبری از روزنامه جام جام: جام جم آنلاين: جي كي رولينگ، نويسنده كتاب هاي هري پاتر ، درصدد نوشتن كتابي جديد براي كودكان خردسال تر از هري پاتر است. الجزيره به نقل از خانم رولينگ نوشت: هنوز نام مناسبي براي اين كتاب پيدا نكرده ام اما كتاب براي گروه سني خردسال تر از خوانندگان هري پاتر خواهد بود. رولينگ در حال حاضر جلد هفتم و آخر مجموعه كتاب هاي هري پاتر را مي نويسد. اين مجموعه تاكنون بارها تجديد چاپ و به 63 زبان ترجمه شده است.

روزنامه جام جم چندی پیش خبری در مورد فیلم چهارم اعلام کرده بود که سینای عزیز برامون فرستادند. مطلب جالبی است که می تونید با کلید کردن اینجا دانلود کنید.

یه مطلب دیگه اینکه جی کی رولینگ اکنون در صدر افراد برگزیده سال تایمز قرار گرفته است.

حالا می رسیم به جمله های قشنگ. اولین جمله از باد سرگردان عزیز: اشکی که بی صداست... پشتی که بی پناست...دستی که بسته است... پایی که خسته است..دل را که عاشق است...حرفی که صادق است... شعری که بی بهاست... شرمی که آشناست...دارایی من است...ارزانی شما... و دو جمله باز هم از طرف آبجی سارای عزیز: ۱) بزرگترین راهها با کوچکترین گامها آغاز شده و سخت ترین گام اولین گام است... ۲) تجربه تنها معلمی است که اول امتحان می گیرد بعد درس می دهد...

نوبت رسید به پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم. یه نکته دیگه اینکه  جواب این دوستان رو داداشم در قسمت پاسخ به نقدها دادند: عقاب - احمد - صالح بزرگ - داریوش - پارمیس - لرد ولدمورت - پرنس ایرانی - معین و حالا باقی جغدها:   ***   رضای عزیز بهتره قسمت پاسخ به نقدها رو یه نگاهی بندازی. ممنون. راستی داداشم اومده مشهد.   ***   سالار عزیز از نظراتت ممنون. خسته نباشی و بیشتر بیا.   ***   لردولدمورت عزیز به هر حال اونکاری که کردی خوب نبود. درست نمی گم؟...   ***   بهادر جان منتظرت هستم... امیدوارم زودتر بفرستی تا بخونم.   ***   میلاد جان برای لینک به اون آدرس وبلاگم مراجعه کن.   ***   سمیرا جان فایل غیر زیپ رو زدم ولی در کل پسورد ندارن. برنامه وین زیپ رو امتحان کن.   ***   بهزاد جان از شعرت ممنون در مسابقه قرار دادم.   ***   مسعود پاترنوس عزیز چقدر با قدیمی تغییر کردی... بزرگ شدی.. نمی دونم یه جور خاصی از  دنیای ما اومدی بیرون...   ***   پارمیس جان به شما هم مبارک باشه.   ***   ناجینی جان قسمت پاسخ به نقدها رو بخون.   ***   صالح بزرگ عزیز در مورد FireFox  کاری بلد نیستم انجام بدم.. ممنون که گفتی...   ***   هری بیرجندی عزیز بیشتر سر بزن بهمون دوست خوبم.   ***   یاشار جان می خونم و می گم. موفق باشی...

نظرسنجی جدید باشه برای فردا. راستی هنوز یک نفر برای شرکت در مسابقه شعر نیازداریم...

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم آذر 1384ساعت 14:5  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم آذر 1384ساعت 10:53  توسط هرمیون گرنجر| 
خسته شدم بس که دلم...

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

ویرایش: امروز تولد هری بیرجندی عزیز بود... ببخشید که دیر شد هری عزیز ولی یادمون نرفته از تو.. هرچند که چند وقتیه پیدات نیست... دلمون برات تنگ شده ولی امیدوارم هر جایی که هستی شاد و پیروز و سربلند باشی و سال خوبی رو آغاز کرده باشی ... تولدت مبارک باشه دوست خوبم!

هنوز نمی دونم چی بگم... فقط حیف که همیشه انسانهایی هستند که دوست ندارند شادی دیگران را ببینند ولی طبق معمول از درگیر شدن با هر گروهی و هر کسی خودداری می کنم. و طبق قولی که داده بودم داستان داداشم حاضر شده. فکر کنم بهتر باشه حتما وقتی خوندین نظرتونو بگین. می تونید فصل یازدهم رو روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول تا دهم      فصل نهم      فصل دهم      فصل یازدهم

و اما بعد می رسیم به یه خبر... فیلم جام آتش در سومین هفته متوالی در تعطیلات آخر هفته بیشترین فروش رو داشت. این فیلم در کل جهان تا بحال ۵۶۰.۴ میلیون دلار فروش کرده است. و همین حالا در بین سی فیلم پر فروش جهان قرار گرفته است.  یه خبر دیگه هم اینکه رولینگ احتمالا بعد از کتاب هفتم تصمیم داره برای کودکان کتاب جدیدی بنویسه. اون کتابی که می خواد بنویسه احتمالا برای سن بزرگسال زیاد جالب نباشه و نظیر هری پاتر نخواهد بود...

دو تا عکس هم که مونتاژ شده رو مهدی عزیز برامون فرستادند که جالبه. می تونید با کلید کردن اینجا و اینجا اون عکسها رو ببینید.

حالا جملات قشنگ: سه جمله از طرف آبجی سارا: ۱) این که من دست خالی به سوی مردم دراز کنم و کسی چیزی در آن نگذارد بد بختی نیست. بدبختی این است که من دست پر به سمت مردم دراز کنم و کسی چیزی از آن برنگیرد.... ۲) آسانترین کارها شکست خوردن هست... ۳) زندگی بازیست اما باید قواعد بازی را رعایت کرد...

نتایج نظرسنجی پنجاه و دوم:

این نظرسنجی در مورد مرمورزترین فرد در دنیای هری پاتر بود که ۱۷۷ شرکت کننده داشت. از این افراد ۷۶ نفر نظرشون روی اسنیپ بود و ۳۵ نفر نظرشون دامبلدور بود. ۲۳ نفر نیز رولین رو انتخاب کرده بودند. ۱۶ نفر من و ۱۵ نفر ر.ا.ب رو برگزیده بودند. ۷ نفر ققنونس... ۲ نفر هری پاتر و سه نفر ولدمورت را انتخاب کرده بودند.

حالا پاسخ به جغدها: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم: ***   سالار جان اگه نقد نمی کنید لا اقل نظرتونو کامل بگین.. باشه؟   ***   امیر جان به همین ایمیل بفرست دیگه... باشه؟   ***   S-graphicx عزیز ممنون که سر می زنی و ... خوب دیگه چی بگم..   ***   مرلین جان جواب ایمیلتو دادم و دیگه چیزی ندارم بگم.. حیف ...   ***   دارن شان عزیز از جغد تو ممنونم و هیشه شاد باشی.   ***   ریموس والرنوس عزیز با این شرایط اوضاع خیلی به هم ریخته.. ببینیم چی کار می شه...   ***   بهادر عزیز بعضی وقتها من چک می کنم و بعضی وقتها داداش. اون که ایمیل من نیست مال کل وبلاگ هست و ایمیلتو خوندم جمله هاش خیلی زیبا بود ولی قبلا توی وبلاگ زده بودیم...   ***   ولدمورت(مودب) داداشم گفتن که کم کم متوجه می شی و بهتره عجول نباشی. در ضمن ما با اون ولدمورت دیگه بودیم.   ***   احسان (هری عاشق) این چه حرفیه من که از شما ناراحت نشدم و نمی شم... همیشه موفق و شاد باشی دوست خوبم به آبجیت همه بگو شیطونی نکنه.   ***   تام مارولوریدل منتظر هستم.. امیدوارم راضیش کنید و دوباره همراهمون باشید.   ***   پارمیس جان من تلاشمو کردم.. منتظر مرلین هستم تا بیاد.   ***   دشقهمان عزیز شما لطف داری دوست خوبم...   ***   مسعود پاترنونس عزیز ... چی می شه گفت... واقعا؟ می بینی دوران رو.. انسانهای قرن بیست و یکم رو؟ ...   ***   آبجی سارا می یای اینجا؟... وای... کاشکی می گفتی می دیدیمت... برای من هم دعا کن. داداشی هم التماس دعا داره...   ***   خسرو جان به هر حال هری پاتر تخیلی هست ... درست نمی گم؟   ***   شیرفرهاد عزیز جمله ات قشنگ بود. ممنونم.   ***  تام ریدل عزیز باهات موافقم دوست خوبم. ممنون. 

نظرسنجی جدید هم که باز از پیشنهاد های چشم باباقوری عزیز است وارد شد... داریم موضوع تموم می کنیم... کمک!! ... لطفا شرکت فرمائید. راستی هنوز ۲ نفر برای شرکت در مسابقه شعر نیازداریم...

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم آذر 1384ساعت 10:51  توسط هرمیون گرنجر| 
دیر شد؟

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

امیدوارم مثل من روز خوبی رو شروع کرده باشین. خوب زیاد صحبت نکنم. فقط بگم که به دلیل اینکه یه مزاحمی باز جای من نظر داد کلا دیگه من توی قسمت جغدها نظر نمی دم... و متاسفم برای ... بگذریم... زیاد خودمونو ناراحت نکنیم... اول از همه می دونم که منتظر داستان مرلین عزیز هستین ولی قبل از اون خواهش می کنم حتما وقتی داستانو خوندین بیاین نظرتونو در موردش بگین.. این مرلین عزیزمون گناه داره... باشه؟ .. خوب حالا می تونید فصل نوزدهم رو روی لینکهای زیر دانلود کنید:

فصل اول الی پانزدهم   فصل شانزدهم   فصل هفدهم   فصل هجدهم   خداحافظی

ویرایش: با خوندن خبرهای اخیر در وبلاگ مرلین متوجه شدم که ایشون قصد دارن به دلایلی دیگه داستانشون رو فعلا ادامه ندن ... متن خداحافظی این دوست عزیز رو با کلید کردن اینجا می تونید دانلود کنید ... به هر حال متاسفم....

و اما بعد چند تا عکس براتون پیدا کردم از بازیگران فیلم هری پاتر و به خصوص اما واتسون:

عکس اول   عکس دوم   عکس سوم   عکس چهارم      چند عکس از اما واتسون

ویرایش ۲: و اما یه خبر از سایت جادوگران: دانيل رادكليف، هنرپيشه‌اي كه نقش هري‌پاتر را بازي مي‌كند فاش كرد كه طرفداران استراليايي‌اش او را با الياجا وود، ستاره فيلم ارباب حلقه‌ها اشتباه مي‌گيرند. به گزارش آنانوا دانيل به خبرنگاران گفت: «برخي اوقات مردمي را مي‌بينم كه از دور داد مي‌زنند و در حالي كه براي من دست تكان داده و ذوق مي‌كنند مي‌گويند هي فرودو حالت چطور است!؟»...
ستاره فيلم‌هاي هري پاتر كه پيشتر گفته بود ممكن است تا به آخر، نقش اين پسرجادوگر را در مجموعه فيلم‌هاي آتي نداشته باشد گفت من اشتباه آنها را تصحيح نمي‌كنم و در واقع از اين كه آنها مرا با الياجا اشتباه مي‌گيرند ناراحت نمي‌شوم و بلكه كلي اعتماد به نفس پيدا مي‌كنم چون واقعا الياجا و بازي او را در ارباب حلقه‌ها دوست دارم.» رادكليف گفت خيلي از آنها كتابي را براي من مي‌آورند تا امضا كنم، من هم براي آنها مي‌نويسم: «دوستدار شما الياجا وود.» او گفت اگر به آنها بگويم الياجا نيستم، آن وقت مي‌گويند زحمت نكش، نمي‌خواهيم آن را امضا كني! دانيل هم اكنون براي ايفاي نقش در فيلم «پسران دسامبر» در استراليا به سر مي‌برد.... او در نقش يك پسر يتيم بازي مي‌كند كه با ساير هم‌رديفان خود براي يافتن خانواده‌اي كه آنها را به فرزندخواندگي بپذيرد رقابت مي‌كند.

حالا می رسیم به پاسخ به جغدها: ***   محمد عزیز یکی از دوستان در همون دفعه جوابتو داد.. از دست من ناراحت نشو .. فکر کردم جوابتو گرفتی   ***   لرد بابک عزیز قسمت جغدها رو دو قسمت کردم ... راستی داداشم برات نوشته بود: لرد بابک جان کمی زود قضاوت می کنی... درسته؟... بعدا متوجه می شین...   ***   S-Graphicx عزیز شما لطف داری نسبت به داداشم...   ***   عقاب جان داداشم اینو گفتند که: بعدا خواهید فهیمد ولی یه جواب ضمنی اینکه این پیشگویی برای هری هست و هری و فقط هری می تونه و باید با ولدمورت مبارزه کنه... هری اگه به قدر کافی تمرین کنی شاید روزی در یه سری قدرتها از کان جلو بزنه... البته شاید!   ***   پویا جان زدم ولی باز نشد...   ***   مایکل جکسون عزیز توی گول سرچ کن بعد توی سایت رسمی شون احتمالا نوشته.   ***   بهادر جان چیزی نرسیده بود که...   ***   لرد هری پاتر عزیز سایتی بود ولی الان کار نمی کنه دیگه متاسفانه... چرا از فروشگاه تهیه نمی کنی.. از پول تلفن و اینترنتت ارزون تر می شه که...   ***   بهزاد king عزیز ممنون از پیشنهادت.. حتما استفاده می کنم..   ***   احسان (هری عاشق) عزیز سر زدم ولی چون یک کلمه نه چندان جالب توش بود نشد جواب بدم... ممنون از این سر می زنی.   ***   باد سرگردان عزیز جوابی که به عقاب داده شد رو بخون و راستی از کجا می دونی ولدمورت همین قدر قوی نیست؟   ***   خسرو جان قهرمان از نظر من، مرلین و داداشم باید تنها باشه... هری همیشه در اواخر کار تنها بوده... دقت کن...  درست نمی گم؟   ***   مسعود پاترونوس جان باید بگم که من تقریبا یک کم کند ذهن شدم.. ای یعنی چه؟ مسعود جان حسابی تغییر کردی ها...   ***   تبعیدی عزیز برادر من گفتند که این صحنه ها در آینده نقش بسیار مهمی خواهند داشت و باید در داستان باشد. راستی تبعیدی عزیز به محض این که برادرم شماره ای همیشه بشود با ایشان تماس گرفت رو گرفتند به شما می گم. سلام برسونید.   ***   رضا حکر عزیز قبلا هکر بود که... بگذریم .. راستی اون سوالتو باید صبر کنی و توی داستان بخونی... 

و حالا چند جمله قشنگ .. دو جمله اول از آبجی سارا: ۱) هیچ فرصتی را برای ابراز محبت از دست نده... ۲) به افکار بزرگ فکر کن ولی از شادیهای کوچک لذت ببر... و حالا می رسیم به یه داستان قشنگ که باد سرگردان برم فرستادند: وقتی نگاهم می کرد تمام وجودم می لرزید. تنها کسی بود که اینگونه مرا عاشق کرده بود... دلم می خواست بدونه که چقدر دوستش دارم ولی او همیشه با من سرد و رسمی بود... با خاطرش به علاقه خیلی ها پشت کردم ولی بازهم... یک روز به هم برخورد کردیم .. ازم دعوت کرد... اونروز خیلی حرف زدیم ولی باز هم سرد و رسمی... سالها گذشت. درسمان هم تمام شد .. آخرین بار بود که می دیدمش.. یعنی می دانستم که این آخرین بار است. آخرین حرف ما فقط یه نگاه بود... و در آخر گفت.. خدانگهدار... من رفتم و او رفت. من با اندیشه او و او با اندیشه فرداها... زمانی گذشت.. شنیدم ازدواج کرده.. می گفتند او دیگر شاد نیست. نمی دانستم من چرا به تنهایی خود فکر می کردم... سالها گذشت من بار دیگر او را دیدم. این بار جسم سردش را در مرام خاکسپاریش... سردی جسمش مرا یاد حرفهایش می انداخت... حرفهایی سرد و بی روح... دیگر نخندیدم.. از او هیچ به یادگار نداشتم جز یک نگاه... دفتر خاطراتش به دستم رسید. با اندوه فراوان آن را ورق زدم. آخرین نوشته اش مربوط به آخرین دیدارمان بود... خواندم نوشته را: "امروز برای آخرین بار دیدمش... چقدر زیبا شده بود. هم زیبا بود هم مهربان... وقتی نگاهم می کرد دلم می لرزید... نگاهش نگذاشت بگویم که چقدر دوستش دارم...  "

ببخشید که طولانی شد... ولی خودم که خوندم تحت تاثیر قرار گرفتم...  خوب نظرسنجی جدید باشه برای فردا و هنوز دو نفر برای مسابقه شعر نیاز داریم...

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم آذر 1384ساعت 15:8  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  یکشنبه سیزدهم آذر 1384ساعت 15:8  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...

سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

در صورتیکه نظری و یا نقد و ایده ای دارید در پست قبلی بیان کنید.... جغدهای در این قسمت پاسخ داده نمی شود.... متشکریم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  شنبه دوازدهم آذر 1384ساعت 13:47  توسط هرمیون گرنجر| 
بی محلی....

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

پاسخ به جغدهای مهم: اول از همه از کلیه دوستانی که جغد می دن و نظر لطفشون رو اعلام می کنن متشکرم و از این به علت تعدد نمی تونم جواب همه رو تکت تک بدم عذرخواهی می کنم.. در این قسمت پاسخ جغدهایی که دوستان سوال و یا نقدی داشتن رو می دم: ***   ولدمورت (مودب) عزیز حضور شما در وبلاگ مایه شادمانی و خنده ما و دوستان هست و متشکرم. بیشتر سر بزنید.   ***   سعید پاتر عزیز در آرشیو موجود می باشد...   ***   ریموس والرونوس عزیز شما خیلی لطف داری و امیدوارم بیشتر بهمون سر بزنی و جغد بدی.. ایشالا فرصت شد حتما اون کارو می کنیم.. ممنونم از طلسم شادی...   ***   تبعیدی عزیز حیف شد که ما همدیگه رو ندیدیم... منتظر نظرهانت هستم.. دلمون تنگ شده بود. به خانومت سلام برسون.    ***   تام مارولو ریدل عزیز بیشتر سر بزن بهون...   ***   The Undertaker ممنون که ما رو فراموش نمی کنی و بهمون سر می زنی دوست خوبم ... موفق باشی و شاد   ***   پارمیس جان در مورد کان خودم نمی دونم.. باید از داداشم بپرسی... من فقط می دونم توی فصل بعد چی میشه...   ***   سالار جان لطف داری.. خوب بشین نقد کن دیگه...    ***   آبجی سارای عزیز خیلی خوشحال می شم می شینم حرف های تو رو می خونم... واقعا ممنون که اینقدر آبجی خوبی هستی.. توی این که شکی نیست که از من آبجی بهتری هستی... همه می دونن... 

با توجه به دشمنانی که متاسفانه به علت حسودی بعضی این وبلاگ پیدا کرده از کلیه طرفداران و دوستان این وبلاگ خواهش می کنم که در بحث های منفی به هیچ وجه شرکت نکنند. در صورتیکه فردی بی ادب بود شما جوابی ندهید... اصلا واکنش نشان ندهید... انگار کنید که اصلا آن فرد وجود ندارد...  بنابراین اگه کسی جوابی داد و یا بحثی کرد از دوستان و طرفداران این وبلاگ نیست...

حالا یک خبر: "اما واتسون"، هنرپیشه مجموعه فیلمهای "هری پاتر" اعلام کرد با وجودی که کار بر روی این مجموعه بسیار دشوار است، از حضور در مجموعه فیلم های "هری پاتر" لذت می برد.... این هنرپیشه که شهرتش را وام دار ایفای نقش "هرمیون" در فیلم های "هری پاتر و سنگ جادو" و "هری پاتر و جام آتش" است در این باره گفت: "برنامه کاری ام بسیار فشرده است و تمامی مدت سرگرم کار بر روی مجموعه فیلمهای هری پاتر هستم."
هنرپیشه 15 ساله سینما در ادامه صحبتهایش تصریح کرد: "ساعت شش صبح از خواب برمی خیزم و تا ساعت نه شب بر روی فیلم کار می کنم این در حالیست که یازده ماه از سال را درگیر فیلمبرداری هستیم 
و اگراینگونه نباشد ناگزیر به رفتن به مدرسه هستم و باید خود را به هم کلاسی هایم برسانم و یا اینکه در تیم هایی که نسبت به آن ها تعهد دارم بازی کنم. در این بین تلاش بسیاری می کنم که خانواده و دوستانم را ببینم اما حقیقت امر این است که دلم برای خانواده ام تنگ می شود."
این هنرپیشه جوان در پایان صحبتهایش تاکید کرد که بازی در فیلم "هری پاتر" همواره در زمره آرزوهایش بوده است. وی گفت: "با وجود سختی هایی که وجود دارد باید بگویم که اگر بار دیگر از من سوال کنند که آیا تمایل دارم در این مجموعه بازی کنم بدون تردید پاسخ مثبت می دهم چرا که خود را یک نوجوان خوش اقبال می دانم که توانسته است این نقش را بدست آورد." برگرفته از سایت خبر گزاری مهر و سایت پرشین ویزاردز

و اما بعد: چند جمله قشنگ... دو جمله اول از بادسرگردان عزیز هست: ۱) شیشه نزدیک تر از سنگ ندارد خویشی... هر شکستی که به انان برسد از خویش است...   ۲) چون می گذرد غمی نیست...   و آبجی سارا ها این دو جمله رو فرستادند: ۱) آن کسی که در حال تولد نباشد در حال مرگ است. ۲) لاک پشت ها راه را بهتر از خرگوش ها می شناسند.

نتایج نظرسنجی پنجاه و یکم:

این نظرسنجی که در مورد این بود که اگر هرمیون نمی فهمید جادوگر است چه اتفاقی می افتاد ۱۳۱ شرکت کننده داشت که از این افراد ۵۶ نفر نظرشون این بود که کنکور شرکت می کرد و ۳۰ نفر می گفتند که می شد یه ادم معمولی. ۲۶ نفر نظرون این بود که باباش براش لب تاپ می خرید و ۱۰ نفر می گویند این امکان نداره. ۵ نفر می گفتند که به خاطر جادوگری زندانی اش می کردند و ۴ نفر هم نمی دونند...

نظرسنجی جدید هم که باز از پیشنهاد های چشم باباقوری عزیز است وارد شد... داریم موضوع تموم می کنیم... کمک!! ... لطفا شرکت فرمائید. راستی هنوز ۲ نفر برای شرکت در مسابقه شعر نیازداریم...

دوستان لطفا در این جغد فقط نقد کنند و نظر بدن و بحث را برای پست بعدی بگذارند.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  شنبه دوازدهم آذر 1384ساعت 13:43  توسط هرمیون گرنجر| 
برای بحث...
سلام دوستان...

اگه مایل هستید به هرگونه بحث با سایر دوستان کنید در این قسمت بحث نمائید.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  جمعه یازدهم آذر 1384ساعت 17:41  توسط هرمیون گرنجر| 
کمی زودتر...

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

با توجه به اینکه یکشنبه امتحان دارم و فردا نمی تونم بیام داستان داداشم رو امروز می نویسم... راستی یک نکته... داداشم و مرلین عزیز هر دو شکایت داشتند که عده کمی از افراد در مورد داستانشون نظر می دن.. اگه دوست دارین اینا کارشون رو ادامه بدن بهتره کمی و فقط کمی وقت بذارین و نظر درست و حسابی بدین. در مورد داستان داداشم باید بگم که اون تصمیم گرفته قسمت عاطفی رو همینجوری ادامه بده و من نتونستم قانعش کنم که عوض کنه و اما جغدها از بس بحث بیخود شده بود نمی تونم جواب بدم.. دوستانی که کار مهمی داشتن در این قسمت خواهش می کنم دوباره بگن. و اما فصل دهم داداشم رو می تونید روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول تا دهم      فصل نهم      فصل دهم

در ضمن لطفا دوستانی که تصمیم به هر گونه بحث و صحبت مانند رومها رو دارند در پست بعدی نظر بدن و فقط دوستنی که نقد و یا بحث دیگه ای دارند اینجا نظر بدن. راستی فیلم رو دیدم و فردا در موردش صحبت می کنم. فروشگاه هم فردا محصولات رو می فرسته. فردا شاید نتونم بیام چون امتحان میان ترم دارم...

بر اساس نوشته سایت جادوگران: جادوی شگفت انگیز هری پاتر تا بدین لحظه تا جای پیش رفته است که باعث تحول عظیمی در عرصه هنر و سینما جهان گشته و باعث جابه جای در بالای جدول پرفروشترین های ایالت متحده امریکا و دنیا شده است
یه رقمی زیبا و در عین حال شگفت انگیز , یه رکوردی خارق العاده و در عین حال قابل پیش بینی , چهارمین اثر عرصه سینمائی این جادوی پرقدرت تا 27 نوامبر یعنی در طی 9 روز با بیش از 201 میلیون دلار فروش در ایالت متحده امریکا و 408 میلیون دلار در سرتاسر جهان همچنان درحال فاصله گرفتن از رده فیلمهای پرفروش میباشد و به تنهای و بدون رغیب در حال رقم زدن شگفتیهای بی نظیر عرصه هنر و سینما گشته است
این اثر جدید بدون شک از 3 فیلم قبلی خود بهتر بوده و باعث شده تا این سری داستان کم و کاستی های فیلم های قبل رو به فراموشی بسپارد
جادوی شگفت انگیز هری پاتر تا بدین لحظه تا جای پیش رفته است که باعث تحول عظیمی در عرصه هنر و سینما جهان گشته و باعث جابه جای در بالای جدول پرفروشترین های ایالت متحده امریکا و دنیا شده است...
یک رقمی زیبا و در عین حال شگفت انگیز , یه رکوردی خارق العاده و در عین حال قابل پیش بینی , چهارمین اثر عرصه سینمائی این جادوی پرقدرت تا 27 نوامبر یعنی در طی 9 روز با بیش از 201 میلیون دلار فروش در ایالت متحده امریکا و 408 میلیون دلار در سرتاسر جهان همچنان درحال فاصله گرفتن از رده فیلمهای پرفروش میباشد و به تنهای و بدون رغیب در حال رقم زدن شگفتیهای بی نظیر عرصه هنر و سینما گشته است... این اثر جدید بدون شک از 3 فیلم قبلی خود بهتر بوده و باعث شده تا این سری داستان کم و کاستی های فیلم های قبل رو به فراموشی بسپارد

همچنین رولینگ با آپدیت سایت خود جادوگر این ماه را معرفی کرد... بر اساس اعلام رولینگ جادوگر این ماه : Bowman Wright ؛ او برنامه نویس و پروررش دهنده اسنیچ طلای بود. او در سالهای 1492 تا 1560 زندگی میکرد

نظرسنجی جدید رو یکشنبه عوض می کنم و هنوز به دو نفر جهت شرکت در مسابقه شعر نیازمندیم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  جمعه یازدهم آذر 1384ساعت 17:39  توسط هرمیون گرنجر| 
ادامه نظر ها
سلام دوستان

فصل هجدهم وارد شد.

لطفا در مورد داستان مرلین عزیز حتما نظر بدین...

نقد کنین ... و ادامه بحث ها رو اینجا بدین.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  پنجشنبه دهم آذر 1384ساعت 21:4  توسط هرمیون گرنجر| 
باشه برای بعد!

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

اول از همه تولد دوست عزیزمون علی(آی مار) رو تبریک می گم.. امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشند... همیشه شاد و سرزنده باش علی جان... چه خوب هست که تقریبا هر روز تولد یک از دوستانمون هست...

و حالا پاسخ به جغدها: اول از همه از دوستانی که به علت کمبود وقت فرصت نمی کنم ابراز لطفشون رو جواب بدم عذرخواهی می کنم و فقط به جغدهایی که سوال مهم و یا مسئله خیلی جالبی رو مطرح کردند پاسخ میدم... بازم ببخشید.   ***   چشم باباقوری عزیز ممنونم بابت اظهار لطفت و آره داداشم گفت مال من نیست... راستی بابت داستان داداشی گمون کنم صبر کنی بهتر باشه و در مورد اونکه دامبلدور گفت اسنیپ رو خبر کن دلیلش این بود که می دونست توی مدرسه خبرایی هست و حدس زده بود چه خبر باشه و می خواست اسنیپ اونجا برسه تا یک وقت مالفوی دستش به قتل باز نشه و دلایل بسیار دیگه... درسته؟   ***   پارمیس جان امیدوارم داداشم جواب خوبی داده باشه و وبلاگش سر زدم اولش حسابی لرزیدم!! راستی ممنون که واب دوستان رو دادی. راستی اون  آهنگ احتمالا مربوط به اول فیلم مرگ اون پیرمرده به دست ولدمورت می شه.. نه؟  ***   آبجی سارای عزیز امیدوارم پدرتون خیلی خیلی زود خوب بشن. براشون دعا کردم.. همون وقتی که گفتی... بمیرم نبینم از دست من ناراحت باشی... می بینم که دیروز حسابی با داداش بحث داشتین...   ***   رضا ح عزیز داداشم فکر کنم حدود ۲۶ سالش باشه...   ***   بی طرف عزیز فکر کنم جواب نقدتون کافی بود... درست می گم؟   ***   احسان بلک عزیز به نظر داداش جواب شما رو داد.. نه؟ ممنون از لطفت.   ***   مرلین جان ساعت وبلاگم رو گفتی از کجا تنظیم کنم؟.. راستی منتظر داستانت هستم... راستی حالا دیگه می خوای منو بکشی.. گنه ندارم؟   ***   سوروس نوید اسنیپ عزیز داداشم با شما صحبت کرد و حرفهای منم همونه. گفتش که من اونشب نتونستم بیام مجبور شدم به داداشم بگم ... دیگه نمی دونم چی باید بگم.. مطمئنا مطالب شما عالی هست.   ***   شیوا جان سعی می کنم بیوگرافی شو پیدا کنم و فردا می ذارم. باشه؟   ***   فلور جان دلمون تنگ میششه یه هفته نیستی.... بیا دیگه...   ***   علی(الکساندر کان) عزیز باید بگم که لازم نیست جیمیل داشته باشی تا با جیمیل ایمیل بزنی.. با یاهم هم میشه به جیمیل، میل زد.. منتظرم..  ***   پوریای عزیز طرفداراش زیاده.. می بینی که.   ***   شیرفرهاد عزیز اول نظرتو درباره وبلاگ بگو... من که شما رو نمی شناسم که...   ***   احسان(هری عاشق) عزیز صبر کن چند تایی تغییر بشه بعد لینک رو می ذارم.  ممنون.   ***   هدیه عزیزم.. خیلی ببخشید.. درست شد دوست خوبم؟   ***    مسعود پاترنوس عزیز ممنون که بهم سر می زنی دوست خوبم... بیشتر بیا یار قدیمی... نبینم دلتنگ باشی.. چرا آخه؟   ***   سیما جان الان امتحان کن درست شده ..نه؟   ***   پسر عمه صادق عزیز چشم دعا می کنم زود خوب بشه.. ممنون که سر می زنی...   ***   ناجینی عزیز من ۶ تا آی دی مختلف توی پرشین گیگ دارم دوست من.   ***   براندوی عزیز من تحویل نمی گیرم... اشتباه می کنی شما روی سر ما جاداری..   *** گراوپ عزیز تولدت رو وارد کردم دوست خوبم...   ***   لیلی جان .. شما چی فکر می کنی؟ به هر حال ممنون که سر می زنی و دوست خوبی هستی.   ***   دریا جان چه خوبه آدم دوست مهربونی مثل تو داشته باشه.. تیلیت  می گم به شما و دوستتون. از اینکه سر می زنی و جغد می دی بینهایت ممنونم.... همیشه شاد باشی و سربلند ...   ***    ehsan monster عزیز از اینکه لینک رو زدی خیلی ممنونم دوست خیلی خوبم... بیشتر سر بزن و پیام بده.. باشه؟   ***   شکبولت عزیز داستان با مفهومی بود... به هر حال همیشه ممنونم که دوست خوبم هستی و سر می زنی ... موفق باشی   ***   زهره جان هنوز نفرستاده... ببخشید دیگه...   ***   شاهین جان فیلم رو به ایمیل من نفرست.. یه ایمیل بده بهت آدرس بدم تا فیلم رو به آدرسم بدی .. اگه زحمت نیست.. ایشالا جبران می کنم... ممنون.

داداشم دیروز مسئول جغدها بود که الان تقریبا دیوونه شده... مهم نیست خوب می شه... راستی با این همه جغد شرمنده ام کردین.... واقعا خوشحالم که اینقدر دوستان خوبی دارم که بهم سر می زنن. امیداورم بتونم جبران کنم... در مورد داستان داداشم که فقط داشت خودش رو لوس می کرد وگرنه از خداش هست داستانش رو اینجا بذارم پس غصه نخورین ولی به هر حال دلم یک کم براش سوخت... و راستی این فیلم جام آتش همین جور داره فروش می کنه عجیبه هان... یک مسئله دیگه... فروشگاه هری پاتر اعلام کرد که هنوز فیلم با کیفیت مناسب بهشون نرسیده و خواهش کردند که اعلام کنم دوستانی که مایل هستند فیلم بی کیفیت رو براشون بفرستیم با یک ایمیل فروشگاه رو در جریان بذارند وگرنه صبر کنید تا کیفیت مناسبش برسه...

مرلین عزیز فصل جدید از داستانشون رو برامون فرستادند ... نظر دادن فراموش نشه... می تونید فصل هجدهم رو روی لینک های زیر دانلود کنید:(ببخشید دیر شد.)

فصل اول الی پانزدهم         فصل شانزدهم         فصل هفدهم         فصل هجدهم

و لینک های داستان داداشم هم به علت دانلود زیاد قطع شده بود که روی لینکهای جدید قرار دادم و می تونید روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول تا پنجم      فصل ششم      فصل هفتم      فصل هشتم      فصل نهم

و اما نوبت رسید به جمله های قشنگ: دو جمله از بادسرگردان عزیز: ۱) مشکل بزرگ آدمی این است که چشمانش زود به تاریکی عادت می کند... ۲) ساده است ستایش گلی... چیدنش و از یادبردن اینکه گلدان را آب باید داد... و دو جمله هم از طرف آبجی سارای عزیز: ۱) ریشه، گلی ات بی اعتنا به شهرت و آوازه... ۲) گوش کردن را یاد بگیر.. فرصت ها گاه با صدای آهسته در می زنند...

نتایج نظرسنجی پنجاهم

این نظرسنجی در مرود شکلی بود که دامبلدور به جای بوگارت می بینه... یعنی دامبلدور از چی می ترسه... که ۱۲۱ شرکت کننده داشت و از این افراد ۴۲ نفر هری مرده را ترس دامبلدور می دانستند و ۲۴ نفر نبود عکس دامبلدور در شکلات غورباقه را می دانستند. ۱۷ نفر خیانت یک دوست و ۱۴ نفر نمی دونستند و ۱۴ نفر هم چیز دیگه ای رو ترس او می دانستند. ۳ نفر ولدمورت را باعث ترس دامبلدور می دانستند. ۷ نفر نظرشون این بود که دامبلدور از هیچی نمی ترسد.

نظرسنجی جدید وارد شد. موضوع این نظرسنجی نیز پیشنهاد چشم باباقوری عزیز بود که ازشون متشکرم. لطفا شرکت فرمائید.

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  پنجشنبه دهم آذر 1384ساعت 12:50  توسط هرمیون گرنجر| 
قرار ملاقات...

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

حسین جان تولدت مبارک باشه.. امیداورم سال خوب و خوشی داشته باشی و به آرزوهات برسی... و همیشه شاد و پیروز و سربلند باشی....

و پاسخ به جغدها: نیما جان با استفاده از کلید راست موس دانلود کن دوست من.   ***   فلور جان نظرت در مورد داستان رو نگفتی...   ***   سوروس نوید اسنیپ عزیز ساعت نه شد... ببخشید واقعا...   ***   احسان(هری عاشق) عزیز تولدت رو درست کردم.. موفق باشی دوست من.   ***   S-Ghraphic عزیز ممنون از لطفت و وظیفه بود.. ببخشید که کم بود ...   ***   امین لولوخورخوره عزیز باید بگم که یریوس بدنش اونجا افتاد روی زمین .. پس مرده .. یا اگه هم اینطور نباشه دامبلدور به هری گفت که مرده و این کافیه. راستی گفتم که توی آرشیو وبلاگ می تونی پیدا کنی... من حفظ نیستم.. ببخشید.  ***   دارن شان عزیز از نظراتت ممنون و بی صبرانه منتظر داستانت هستم... امیدوارم برام بفرستی و ممنون از این همه لطفت.   ***   مسعود پاترونوس عزیز نبینم دلتنگ باشی... اونو از جلوی اسمت بردار... چیزی که من می شناسم از تو یه جوون هری  پاتریست شاد هست ... باشه؟...   ***   مریم جان خوش آمدی و همیشه شاد باشی...   ***   سیریوس شیرازی عزیز نمی دونم من این وسط چی کار کردم که این حرفا رو می زنی؟... واقعا نمی دونم... به هر حال موفق باشی.   ***   مرلین جان اون کتابت هم قشنگه.. اینو که تموم کردی اونو ادامه بده.. نظرت چیه؟... راستی وقت اضافه داشتی بشین فصل ها رو بنویس دیگه .. خیلی بدی ها...   ***   چشم باباقوری عزیز منتظر شعرات هستم... ممنون که بهمون سر می زنی ولی بیشتر بیا.. راستی در مورد اسنیپ ... اینو تصور کن که دامبلدور خودش در حال مرگ بوده به خاطر اون معجون و وقتی قرار بوده بمیره دیگه چرا اسنیپ هم از دست بده .. پس ازش به صورت ذهنی این درخواست رو می کنه.. پس اسنیپ می شه یه آدم وفادار و خوب.. درسته؟.. راستی ممنون که جواب دوستان رو می دی و لطف بزرگی می کنی به من...   ***   سامان جان اگه خبری شد چشم...   ***   لرد هری پاتر عزیز ممنون و بازم چشم...   ***   بهاره جان من نفهمیدم چی گفتی که...   ***   شیوا جان فلور عکس خوشگل نداره متاسفانه.   ***   پارمیس عزیزم از حضورت توی وبلاگ ممنون ... واقعا خیلی خیلی دوست خوبی هستی.. کاشکی بودم برات سوپرایز پاتری می گرفتم... ببخشید...   ***   علی (الکساندر کان) عزیز وای .. واقعا شرمنده تو هستم.. لطفا با ایمیل من تماس بگیر: bluestar110h@gmail.com   ***   دوست قدیمی عزیز من هیچ وقت حرف بدی به شما نزدم که دوست خوبم.. می دونم که هدفت دلسوزی بوده ... چرا دیگه نمی آی؟ بیشتر سر بزن دیگه... باشه دوست خوبم؟   ***   آراز عزیز چون هرمیون هدف هری رو می دونه .. هری که نمی خواد با رز دوست بشه.. درست نمی گم؟   ***   رضا ح عزیز امیدوارم کسالتت بر طرف شده باشی و هر روز سرزنده تر و شاداب تر از دیروز باشی.   ***   ولدمورت عزیز دعوا رو اینجا نیار لطفا.. موفق باشی.   ***   مینا جان اگه میخوای تو مسابقه شرکت کنی به آدرس : hpexam@gmail.com  وگرنه هم به آدرس: bluestar110h@gmail.com می تونی شعرهای مورموریتو بفرستی........موفق باشی دوست خوبم...   ***   عاشق خوی آباد عزیز از جمله هات ممنون .. عالی بودن اگه می خوای توی وبلاگ گذاشته بشه به ایمیل بفرست دوت من...   ***   سایراس وادر کریسر عزیز داستان مرلین خیلی عالیه و دانیلولو و هومن ادامه شو نفرستادند برام متاسفانه... بیشتر سر بزن.. راستی فیلم چهار تازه رسیده...   ***   بهزاد king عزیز چرا عصبانی می شی حالا.. نازی.. آروم باش دوست خیلی خوبم و همیشه شاد باشی...   ***   رویا جان الان درست شد.

دوم اینکه یه خواهشی دارم.. ببینید اگه اشکالی نداره من فقط به جغدهایی پاسخ بدم که مطلب مهم و یا سوالی رو مطرح کردند و از بقیه همنطور تشکر کنم؟... دوم می خواستم برنامه داستان ها رو اعلام کنم ... ببینید یکشنبه و سه شنبه و پنج شنبه داستان مرلین رو داریم، شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هم داستان داداش من رو داریم... جمعه ها تعطیل. و البته سوروس عزیز و من خبرها رو هر وقت شد به عرضتون می رسونیم... نظرتون چیه؟.. راستی دوستانی که می خوان جمله های قشنگشون روی تو وبلاگ استفاده کنیم جمله هاشون رو به ایمیل من بفرستند نه در قسمت جغدها....

حالا امروز هم فصل نهم از داستان داداشم رو براتون می ذارم و خواهشا نظر یادتون نره... می تونید فصل نهم از داستان داداشم رو روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول تا پنجم    فصل ششم    فصل هفتم    فصل هشتم    فصل نهم

همچنین یه سری اسباب بازی و تی شرت جدید از ماجراهای هری پاتر اومده ... که خیلی جالب هست و می تونید روی لینک های زیر ببینید:

اول   دوم   سوم   چهارم   پنجم   ششم   هفتم   هشتم   نهم   دهم

دوست عزیزمون سینا هم یک عکس جالب برامون فرستادن که می تونید با کلید کردن اینجا ببینید. جلد کتاب نیمه شاهزاده در یکی از کشور های دیگه رو می تونید با کلید کردن اینجا ببینید.

و حالا جمله های قشنگ: اولیش رو آبجی سارا فرستادند: ممکن است کسی را که با او خندیده ای فراموش کنی ولی هرگز کسی که با او گریستی را فراموش نمی کنی. یک جمله دیگه هم از توی دفترچه یادداشتی که از داداشم پیدا کردم براتون می نویسم.. نمی دونم خودش گفته یا نه: تو به من خندیدی، و نمی دانستی من به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را دزدیدم... باغبان در پی من تند دوید... سیب را دست تو دید... سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک... و تو رفتی و هنوز سالهاست... خش خش گام تو تکرار کنان می دهد آزارم... و من اندیشه کنان غرق این پندارم... که چرا باغچه خانه ما ... سیب نداشت...

نظرسنجی جدید رو فردا می ذارم ... راستی هنوز به دو نفر برای مسابقه نیازمندیم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  چهارشنبه نهم آذر 1384ساعت 10:52  توسط هرمیون گرنجر| 
طبق معمول ...
سلام دوستان. این مطلب رو نویسنده خوب وبلاگمون سوروس اسنیپ نوشتن: (ببخشید که دیر شد...)

سلام بریم سر کارمون.

چند تا عکس جدید از فیلم ۴ رو با کلیک کردن اینجا و تعدادی عکس از صحنه های حذف شده رو میونید با کلیک کردن اینجا ببینید.

چند تا عکس از اما واتسون رو میتونید روی لینکای زیر ببینین:

۱   ۲    ۳    ۴    ۵    ۶

یه عکس ساخته خودم رو میتونید با کلیک کردن اینجا ببینین.

یه کلیپ مخلوط از پشت صحنه و مصاحبه با دست اندرکاران فیلم رو میتونید روی لینک روبرو ببینید: کلیک

یه عکس از دانیل رادکلیف رو میتونید با کلیک کردن اینجا ببینین.

تا بعد!

2 نوشته شده در  سه شنبه هشتم آذر 1384ساعت 22:27  توسط هرمیون گرنجر| 
نمی دونم چی بگم؟
سلام دوستان

اول از همه بگم که بسیار متاسفم که یکی از هری پاتریست های موفق و خوبمون تصمیم گرفتند برود و خواهش می کنم که به دنیای ما بازگردند و هری پاتر را در ایران بیش از این تنها نکنند. مدتی است که مشاهده می کنیم هری پاتریست هایی که وبلاگ و سایت دارند کم کم کار خود را تعطیل می کنند. امید وارم تورج جان به این جمع برگردند و از طرف دیگر این مکان جایگاه تجمع همه هری پاتریست هاست و به همه خوش امد می گوییم. و اما بعد، در مورد بچه ها که گفتند من کم سر می زنم باید بگویم لا اقل روزی ۲۰ بار سر می زنم ولی به دلیلی که می دونین فعلا نمی تونم جغد بدم. همین پاسخ به جغد ها حدود یک ساعت وقت می گیره...

و حالا پاسخ به جغد های شما: (ببخشید که جواب همه دوستان رو فرصت نمی کنم بدم و جواب دوتانی رو می دم که سوال و یا حرف خاصی گفتند.) آبجی سارای عزیز خیلی ممنونم که سر می زنی بهم و بمیرم و نبینم که دلت تنگ بشه و ناراحت باشی و غصه بخوری... الهی درد و بلات بخوره تو سر داداشی!!!!!! خوب... تو سر من هم بخوره...   ***   ولدمورت عزیز نمی دونم چی بگم ... ولی حیف... کاش...   ***   سالار جان از پیشنهادت ممنون ولی دیر شد دیگه.. نوشتم خودم.   ***   احسان نجفی (هری عاشق) عزیز کافیه به آرشیو وبلاگ در ماه پیش بری.. و یا اینجا رو کلید کنی. اون لینک هم درسته هنوز...    ***   احسان پاتر عزیز بوگارت موجودی بود که به شکل ترس شما در می آمد...   ***   سامان جان به همین روش ادامه می دیم دوست من.   ***   حسین جان اگه بنویسی با کمال میل می ذاریم توی وبلاگ در صورتیکه جای دیگری موجود نباشه. موفق باشی.   ***   لرد شبه زنده عزیز ببخشید واقعا این چه حرفی هست... منظوری نداشتم.. زیاده ... یادم می ره.. ببخشید دیگه..   ***   ر.ا.ب عزیز چه جمله های قشنگی ممنونم.   ***   نیاوش جان شما لطف داری و ممنونم ... چشم اگه بود ازتون خواهش می کنم.   ***   احسان بلک عزیز لینک فروشگاه هری پاتر پایین متن هست از اونجا خریداری کن دوست من.   ***   شیرفرهاد بچه های وبلاگ دوستای خدم هستند بهترین افراد دنیا.   ***   شاهین جان منتظر فیلم هستم دوست خوبم.   ***   فلور جان باهات موافقم و ممنون که سر می زنی و نظر می دی دوست خیلی خوب من.   ***   سعید فخرایی عزیز .. حیف...    ***   مریم جان شما روی سر ما جا داری دوست خوبم.   ***   مرلین جان من  از جنگ بدم می یاد دوست خوبم.   ***   توحید جان شما لطف داری دوست من...   ***   مسعود پترونوس عزیز بیشتر بهم سر بزن و پیام بده دلم تنگ شده.   ***   پارمیس جان تولدت مبارک و راستی در داستان داداشم هنوز باید صبر کنی ببینی چی می شه.. هدف هری چیه .. نه؟ .. ممنون که سر می زنی دوست خوبم. راستی باید بگم که از ماجرا خبری ندارم و ... راستی کلی سر اون داستانت خندیدم.. ممنون   ***   آراز جان لطف کردی دوست من.   ***   برندو جان بیشتر سر بزن به ما دوست خوبم..   ***   علی (الکساندر کان) عزیز ایمیل من bluestar110h@gmail.com هست.   ***   سورو اسنیپ جان ببخشید که شب می ذارم.   ***   ناجینی جان بهتره ادامه داستان رو بخونی و منتظر بشی.   ***   دارن شان عزیز بهتره صبر کنی ببینی داستان چی می شه دوست خوبم.   ***   بی طرف عزیز از نظراتت ممنون و همیشه موفق باشی دوست من.   ***   تورج عزیز واقعا متاسفم و امیدوارم نزد ما برگردی.. از اینکه به ما لطف داری ممنون و شما دوست خوبی هستی.   ***   بلاتریکس عزیز موفق باشی

و اما خبر های خوب امروز اینکه امروز تولد دو تا از بهترین دوستای ما و هری پاتریست های عزیز هست. اگه اشتباه نکرده باشم امروز تولد پارمیس جان و سجاد عزیز هست که تولدشون رو تبریک می گم... از ته دلم امیدوارم که سال خوب و شاد و موفق داشته باشند... ببخشید که کیک نداشتیم براتون...

حالا بریم سراغ داستان مرلین عزیز. نظر دادن رو  فراموش نکنید و می تونید فصل هفدهم را روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول الی پانزدهم            فصل شانزدهم            فصل هفدهم

و اما داستان برادرم به علت این ار حد مجاز دانلود در پرشین گیگ گذشت دیگه دانلود نمی شد ... دوستانی که نخوندن می تونن روی لینک های زیر داستان داداشم رو دانلود کنند:

فصل اول تا پنجم      فصل ششم      فصل هفتم      فصل هشتم

و اما بعد: امروز روز تولد بیل ویزلی بود که تولدشون رو تبریک می گم. و همچنین تولد کارگردان فیلم سوم آقای آلفونسو... که تولد ایشون رو هم تبریک می گم. چه همه تولد... مگه نه؟ ... راستی بازی فیلم چهار در انگلستان بعد از شروع اکران فیلم چهار فروش بی سابقه ای کرد و اول شد.... این بازی همونطور که فلور عزیز گفتند زیاد چنگی به دل نمی زند...

چند تا عکس جدید از فیلم چهارم اومده که می تونید روی لینک های زیر ببینید:

چو در مراسم   دراکو و گویل   سیموس   رون   بارتی کروچ   دامبلدور و مک گانگول

کارپونیا جان مشخصاتی در مورد بازیگران فیلم چهارم می خواستند که براشون از سایت ماگل نت پیدا کردم  و می تونند روی لینک های زیر ببینند:

دانیل راد کلیف   روبرت گرینت   اما واتسون   تام فلتون

و اما بعد چند جمله قشنگ: دو جمله که باد سرگردان عزیز فرستادند: ۱) دریا بزرگترین گوهر خود را به کسی هدیه می کند که توان و جرئت دل به دریا زدن را داشته باشد...  ۲) دوبار ببین تا درست ببینی، یک بار ببین تا زیبا ببینی! یک جمله هم از آبجی سارا فرستادند: بخشندگی را از گل بیاموز، زیرا گل ته کفشی که لگو مالش می کند را نیز خوشبو می کند... و یک جمله هم علیرضای عزیز فرستاده بودند که متاسفانه فونتش خراب بود نشد بخونم.. ازشون ممنونم.   

این هم از اخبار امروز.. امشب مطالبی که سوروس عزیز فرستادند برای شما می ذارم توی وبلاگ.. همچنین نظرسنجی رو فردا عوض می کنم. همچنان منتظر دو شرکت کننده دیگه توی مسابقه شعر هستیم.... شرکت کنین دیگه...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  سه شنبه هشتم آذر 1384ساعت 13:58  توسط هرمیون گرنجر| 
واقعا ممنون!!!

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

شهادت امام صادق علیه السلام رو تسلیت عرض می کنم.

و حالا پاسخ به جغدها شما: شیوا جان خواهش میکنم لطف داری دوست خیلی خوبم. راستی فیلم سه شنبه دستم می رسه. و می فرستم.   ***   رضا جان اینجا رضا زیاد داریم.. بهتره یه پسوند انتخاب کنی دوت من.   ***   شاهین جان ایمیل من bluestar110h@gmail.com موفق باشی دوست خوبم.   ***   روفوس جان سی دی های جدید بهتره وضعش ... هنوز ندیدم البته ...   ***   تام ریدل جان ممنون که سر می زنی.   ***   حسین جان جواب کدوم سوالت رو؟   ***   The undertaker داداشم جوابتو توی این فصل پایانش داده. مراجعه کن دوست من.   ***   لرد سفید دی وی دی تا ۴ آپریل نمی اد فقط کیفیت پرده خوب می یاد.   ***   عقاب جان ممنون و موفق باشی دوست من.   ***   گریفیندور عزیز لام نیت بگم خودش اینکارو می کنه. متاسفانه.   ***   S-Graphicx ممنون از نظراتت دوست من و .. بهادر رو می شناسی ..نه؟   ***   آلویس جان باور کن درست می نویسم.. همزه اش کوچیکه.   ***   سمیرا جان ممنون که نظر می دی دوست خوبم.   ***   علی(الکساندر کان) عزیز من از یاهو استفاده نمی کنم ...کم.. با ایمیل من تماس بگیر. موفق باشی.   ***   پوریا جان اینجا ک درته.. ولی حجمش زیاده.   ***   رضا جان چه شعرهای قشنگی... موفق باشی.   ***   فلور جان آره حسود همه جا هت.. خیلی حرفاش احمقانه بود.. نه؟   ***   ولدمورت عزیز من با کسی جنگ ندارم و تلیم. موفق باشی.   ***   مرلین جان شما پادشاهی دست من... منتظر ادامه داستان زیبای تو هستم.   ***    زهره جان لطف کردی دوست من.. واقعا ممنونم. وبلاگ عالی ای داری  *** مسعود پاترونوس عزیز منتظرت هستم.. بیشتر بیا اینجا...   ***   سوروس اسنیپ عزیز چشم.. گذاشتم و موفق باشی دوست من.   ***   دریا جان مرسی که فارسی نوشتی.. اون جمله هات خیلی قشنگ بود... واقعا خیلی خوشحالم که دوتی به خوبی تو دارم.. همیشه شاد و موفق باشی. راستی برای من همیشه شما اول هستی.   ***   آلبوس جان چه متن قشنگی... ممنون.   ***   مینا جان آره درجه اش پی جی ۱۳ هست ... ممنون از اینکه سر زدی.   ***   کارپونیا جان برات پیدا کردم. یک ایمیل بزن به من تا بهت بگم.   ***   مهسا جان اینقدر فیلمش بده واقعا؟ من که هنوز ندیدم. موفق باشی.   ***   شیرفرهاد عزیز نظرم اینه که دوتی خوبی اینجا دارم.. مثل شماها... نظر تو چیه دوست من؟   ***   سیریوس شیرلزی عزیز چرا مبارزه؟ و انگار قراره واقعا همو بکشید؟ .. موفق باشی دوست من.   ***   سعید جان ممنون.   ***   هاله جان اونا یه سری قسمتها رو تو فیلم عوش می کنن .. البته با نظر رولینگ... نمی دونم چرا؟...   ***   فرزاد جان شما لطف داری دوست خوبم.   ***   سمیرا جان خواهش می کنم.. لطف داری.   ***   دلارام جان لطف داری شما.   ***   ناجینی عزیز بلاگفا قاطی کرده بود مجبور شدم... ببخشید.   ***   بهادر عزیز بلاگفا قاط زده بود.. از جمله های زیبات ممنونم دوت خوبم.    ***   گرواپ عزیز اون تکه رو می شه دید .. نمی شه دانلود کرد. درست نمی گم؟ ممنون که خبر دادی و موفق باشی دوست من.   ***   لرد هری پاتر عزیز دلمون تنگ شده بود آقا .. مراقب خودت باش دوست من و موفق باشی.   ***   اسنیپ۲!!! عزیز شما لطف داری و ممنون و موفق باشی.   ***   محمد جان لینکش درست بود دوست خوبم.   ***   پرنس ایرانی عزیز زیاد سخت نگیر .. همه چی می گذره...

واقعا از این همه پیشنهاد کمک ممنونم... شرمنده کردین... آخه یک نفر پیدا نشد توی تایپ به من کمک کنه؟ اشکالی نداره... من فرصت نکردم فصل جدید رو تایپ کنم و فقط فصل هشتم رو دوباره تایپ کردم. بنابریان فصل بعدی شنبه به دستتون می رسه. و طبق قولی که دادم فصل هشتم رو براتون آماده کردم. نظر دادن یادتون نره... می تونید فصل هشتم رو روی لینکهای زیر دانلود کنید:

فصل اول تا پنجم            فصل ششم            فصل هفتم             فصل هشتم

و اما بعد: سایت جادوگران اعلام کرده که: رولينگ قصد دارد با به حراج گزاشتن يک نسخه امضاء شده از هري پاتر و شاهزاده دورگه به يک کودک نيازمند کمک کند. اين نسخه که بيش از 6000 پوند ارزش گزاري شده در ماه آينده به حراج گزاشته خواهد شد . لزلي مادر 48 ساله وظيفه امرار معاش خود و کودکش را بر عهده دارد ولي دادن پول بيمارستان و هزينه جراحي اين کودک از توان او خارج است.

سایت سی ان ان اعلام کرد که فیلم هری پاتر و جام آتش در دومین تعطیلات هفته متوالی بیشترین فروش رو به دست داره و اگه همینطور ادامه بده رکورد دیگری خواهد شکست. این فیلم که حدود ۱۵۰ میلیون دلار خرج برداشته در همین ده روز اول اکران فروش به بیش از ۲۰۱ میلیون دلار رسیده است. برای مشاهده این خبر اینجا را کلید کنید. همچنین لیست فروش فیلمهای جهان رو می تونید با کلید کردن اینجا ببینید.

و اما بعد در مورد مسابقه دوم ما که شعر بود تا حالا فقط هشت نفر شرکت کردند. برای اینکه مابقه برگزار بشه باید لا اقل دو نفر دیگه شرکت کنند. منتظریم.

حالا نوبت می رسه به جمله های قشنگ: بهادر عزیز، باز هم لطف کردند جمله بسیار زیبایی برامون فرستادند که با هم می خونیم: دوستت دارم، نه به خاطر شخصیت تو، به خاطر شخصیتی که هنگام با تو بودن پیدا می کنم. و دو جمله دیگر که آبجی سارا فرستاده بودند: ۱) رازهای ما از روحمان حق السکوت می گیرند. (سهراب سپهری) ۲) نگران بودم از اینکه کفش نداشتم، تا اینکه مردی را در خیابان دیدم که پا نداشت.

نتایج نظرسنجی چهل و نهم

این نظرسنجی که در مورد این بود که اگر رولینگ قسمت هفت را ننویسد چه می شود. در این نظرسنجی ۱۶۸ نفر شرکت کردند از این افراد ۴۹ نفر می گفتند که خودشون می میرند. ۳۳ نفر محال می دونستند. ۳۰ نفر می گفتند که می کشنش. ۱۷ نفر نظرشون این بود که حال گیری هست و ۲۲ نفر نظرشون این بود که احتمالا مرده. ۱۱ نفر می گفتند دیوونه شده و ۶ نفر می گفتند ایول!!

نظرسنجی بعد رو هم که چشم باباقوری عزیز پیشنهاد داده بودند وارد کردم. لطفا شرکت فرمائید.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار 

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  دوشنبه هفتم آذر 1384ساعت 11:49  توسط هرمیون گرنجر| 
...
سلام دوستان. سوروس اسنیپ عزیز نویسنده قوی وبلاگمون این مطلب رو فرستادند. تیتر جالبی هم انتخاب کردند! (راستی سوروس جان نبینم از ما خانوما دیگه بد بگی هان!!!):

سلام بدون هیچ مقدمه بریم سراغ کارمون.

مایک نویل - کارگردان فیلم -  و استانیسلاو ایوانسکی - بازیگر نقش ویکتور کروم - در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردن که میتونین عکساشو با کلیک کردن  اینجا ببینین.

چند تا عکس از Burglarian premiere رو میتونین با کلیک کردن اینجا ببینین.

شبکه ماهاره ای G4 در مورد این که ‌اگر هاگوارتز عمومی بود کلیپی رو تهیه کرده که میتونید با کلیک کردن اینجا ببینین.

یه کلیپ از اما واتسون در ژاپن رو میتونید با کلیک کردن اینجا دانلود کنید.

۳ قسمت دیگه از پشت صحنه های فیلم ۴ رو میتونید روی لینکای زیر ببینین:

کلیک     کلیک     کلیک

یه کلیپ طنز که نشون میده نباید به خانوما اعتماد کرد رو میتونید با کلیک کردن اینجا ببینید.

تا بعد!

2 نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر 1384ساعت 23:30  توسط هرمیون گرنجر| 
جالب هست .. بخونید!

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

اول از همه شهادت امام صادق علیه اسلام رو تسلیت عرض می کنم و حالا پاسخ به جغدهای زیبای شما دوستان: رضا جان شما لطف داری دوست خوبم.   ***   عادل جان خواهش می کنم...   ***   آبجی سارا امیدوارم دیگه کی جرئن نکنه آبجیمو ویروسی کنه. داداش هم خوبه و همچنان سلام داره. ممنون که بهم سر می زنی .. می دونی که نمی تونم بیام تا مطمئن شم کسی جای من نمی آد. راستی خوش به حالت دیدی اون فیلم رو...  ***   ر.ا.ب عزیز از پیش شما کجا برم.. اینجا بهم خوش می گذره.   ***   شیوا جان توی آرشیو در شهریور ماه. موفق باشی دوست خوبم.   ***   عقاب جان ممنون که سر می زنی.   ***   S-Ghraphic  عزیز صبر کن یک کم دیگه بگذره بعد نظرت در مورد ۱۸+ عوض می شه... موفق باشی.   ***   سارای عزیز شما لطف داری.. منم دوست دارم بهم کمک کنی.. اینکه میای همدردی می کنه و پیام می دی خیلی خوشحالم می کنه.   ***   گراوپ جان ممنون از نظراتت و پیگیری تو دوست خیلی خوبم.    ***   آلوس جان شما لطف داری دوست خیلی خوبم.   ***   علی(الکساندر کان) عزیز من بعد از داداشم دوباره داستانو می نویسم.   ***   امین جان ولدمورت یک عکس بیشتر نداره اونم تو چهار پست قبل زدم. ممنون و موفق باشی دوست من.   ***   لرد بابک عزیز خوش اومدی دوست من. خواهش می کنم.   ***   آرزو جان داداشم حرف منو گوش نمی کنه البته بیشتر وقت نمی کنه بنویسه. ممنون از لطفت.   ***   هدیه جان شما لطف داری ... اونم تشکر داره که می خونی داستانشو.   ***   سالار جان من از دست دوست خوبی مثل شما ناراحت نمی شم.. ممنون که سر می زنی بهم.   ***   هرمیون(بدلی) عزیز خیلی باعث ناراحتیم شده بودی ولی اشکالی نداره. موفق و شاد باشی.   ***   سرندی پیتی عزیز منظورت چیه ... فیلم چهار که خوبه... نه؟   ***   محمد جان خوشحال می شم دوست من این کارو بکنم و چشم.   ***   مسعود پاترونوس عزیز خیلی خیلی خوش اومدی بیشتر سر بزن دیگه .. باشه؟   ***   جرج عزیز مبارکت بشه.. خوشحالم که خوشت اومده.   ***   کارپونیای عزیز من تا فردا یه سری مطلب خوب برات پیدا می کنم لطفا فقط یاداوری کن. باشه؟   ***   ناجینی جان سلام.   ***   شاهین جان اگه داری لطفا به ایمیل من یک میل بزن .. برام بفرستی... ممنونم.   ***   مجید جان ممنون که خبر دادی.   ***   محمد امین عزیز ممنون بابت اون لینکها... واقعا شرمنده کردی دوست من.   ***   علی جان .. کدوم دی وی دی ۴.. بی کیفیت یا خوب؟   ***   امین لولوخورخوره عزیز باید بگم که ولدمورت یه عکس بیشتر نداره که دو  سه روز پیش زدم تو وبلاگ.   ***   مرلین جان بابت سر زدن و حضور در وبلاگ به عنوان یکی از مدیران خیلی خیلی ممنون. بابت داستان ممنون.. بابت همه چی ممنون. راستی اون روزنامه هه واقعا خنده دار بود.. نه؟   ***   پارمیس جان خوشحالم که خوشحال شدی از من... ممنون که سر می زنی هر روز.. راستی نکاتی که گفتی عالی بود حتما به داداشم می گم... بازم ممنون.   ***   ایوب جان احتمالا کامل دانلود نشده و گرنه درسته. باور کن.   ***   سروش عزیز شما لطف داری. واقعا ممنون.   ***   شبنم جان اومدم و کارای قشنگتو دیدم.. خوشحال می شم برای منم چند تا کار انجام بدی دوست خوبم.   ***   یک دوست عزیز خوب .. رضا حتما زیاد داریم... خوش اومدی دوست من.   ***   فلور جان غلط املاییش تقصیر منه دیگه... ببخشید.. باشه؟ بیشتر سر بزن بهم .. ممنون.   ***   دشقهمان عزیز غصه نخور نمی آم... سر عقل رو می گم. ... موفق باشی دوست خیلی خوبم.   ***   فرزاد عزیز ممنون که سر زدی و پیام دادی.. واقعا ممنونم.   ***   صادق جان ایشون منصرف شدن و دیگه برام ادامه داستانو نفرستادند. متاسفانه.   ***   ابوالفضل عزیز شما لطف داری دوست خوبم. موفق باشی.   ***   حمید جان اینجا که باز می شه... درسته؟   ***   یک جوان دلتنگ عزیز از یک نرم افزار دیگه استفاده کن خوب... باشه؟   ***   علی جان سخت نگیر دوست خوبم... مهم نیست..   ***   دریا جونم ... کلم داره سوت می کشه آخه همشو به فینگیلیش نوشته بودی.. چرا فارسی نمی دی؟ واقعا ذوق کردم که برای من اینهمه وقت گذاشتی ولی قول بده هر روز بیای دیگه... بازم نظر بده.. حسودیم می شه که فیلمو دیدی.. خوش به حالت... نکاتی که گفتی واقعا عالی بود. ممنون. اونا هر چی رو می خوان توی فیلم عوض می کنن. ***   ناشناس عزیز سوالهای اصلی ات چی بود .. بگو تا جواب بدم دوست من.   ***   شیرفرهاد عزیز خیلی جمله قشنگی بود. ممنونم.   ***   آلویس جان چشم درستش کردم. ببخشید. ممنون از لطفت   ***   هاله جان.. خوشت اومد. نظرتو بگو باشه؟ ..   ***   سمیرا جان خیلی خیلی قشنگ بود .. واقعا ممنونم.   ***   پرنس لیرانی عزیز همین که روزی یک بار بهم سر می زنی ... خیلی شرمنده می کنی... دستت درد نکنه دوست خیلی خوبم.   ***   دلارام جان سلامت باشی دوست خوبم.   ***   احسان بلک عزیز واقعا شعر زیبایی بود. راستی قابل شما رو نداشت... ممنون که سر می زنی دوست من.   ***   معین جان لطف داری شما   ***   احسان پاتر عزیز ه شنبه می فرستم فیلم رو.. ممنون که سر می زنی و همیشه موفق باشی.   ***    هری بیرجندی عزیز خوشحالم که خوشت اومدش...   ***    اسنیپ جان وقتی خوندی نظرتو بگو.. باشه؟   ***   لوپین جان فروشگاه می یاره.. البته هر وقت که بیاد.   ***   سوروس اسنیپ عزیز .. شب مطالبتو می زنم. باشه دوست من؟    ***   پوریا جان شما لطف داری ***   باد سرگردان عزیز از این سر می زنی .. ممنون و لطف داری دوست من.   ***   آرمان.. حیف اسم به اون زیبایی برای شما.  

و دوم اینکه مرلین عزیز فصل جدید از داستان زیباشون رو برامون فرستادن. دستشون درد نکنه. نظر یادتون نره... می تونید فصل شانزدهم رو روی لینکهای زیر دانلود کنید:

فصل اول الی پانزدهم            فصل شانزدهم

عکس جدیدی از رون و پاتیل رو می تونید با کلید کردن اینجا ببینید.

یه خبر جالب مرلین عزیز فرستادن .. یه روزنامه به نام ایران  مطلبی در مورد هری پاتر زده که با کلید کردن اینجا می تونید دانلود منید. بخونید و بخندید و افسوس بخورید به ...

سایت جادوگران یک لینک برای دانلود کل سی دی اول فیلم چهارم داده... شما ميتوانيد فيلم رو از طريق لينک زير دانلود کنيد. ديگه نياز به نصب برنامه اضافي نيست و با کليک کردن اینجا  سی دی اول فيلم را تنها روي يک فايل دانلود کنيد! بدون پسورد!!! ... اونا گفتند که سي دي 2 تا امروز یا فردا براي دانلود گذاشته خواهد شد.

ویرایش: جمله قشنگ یادم رفت. بهادر عزیز نامه ای نوشته بودند که حسابی شرمنده شده بودم. این دوست خوبم که ازشون تشکر می کنم خودشون جمله های بسیار زیبایی نوشتن که با هم می خونیم....  ۱) تصویر رنگهای بودنت را انعکاسی نیست، کجاست آینه تنهایی من؟...   ۲) اگر با من بمانی تو را به صحبت های خود دعوت خواهم کرد... خواهم گذاشت تا اشعارم را بخوانی.. قولی به من بده... لبخندت را برایم به امانت گذار... خوب ... منتظر باقی نوشته های این دوست عزیز هستیم...

راستی یه درخواستی داشتم بچه ها... داداشم یه تغییراتی توی فصل هشتم که سی صفحه بود دادند بعد من فایل رو به پی دی اف تبدیل کردم و اصلشو ندارم... کسی حاضر هست که فایل رو براش بفرستم اون تایپ کنه و برام بفرسته؟ .. آخه الان دارم فصل بعدش رو تایپ می کنم ... اگه کسی بود به ایمیل من تماس بگیره. ممنون. راستی عجله هم دارم یعنی باید تا آخر شب امشب یا حد اکثر فردا تا ظهر تموم بشه...

راستی فیلم با کیفیت خوبش، سه شنبه می رسه به دستم. خبر خوبیه... نه؟ ... خوب نظرسنجی جدید باشه برای فردا ...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  یکشنبه ششم آذر 1384ساعت 14:44  توسط هرمیون گرنجر| 
مژده بدین!!!
سلام دوستان

اول از همه پاسخ به جغدها: پارمیس جان ببخشید اونو نخونده بودم و اما پاسخ به تو، ولدمورت در مقابل هری کشته نشد بلکه فقط ضعیف شد. برای همین اون روحی که در وجود خودش وجود داشت از بین نرفت و بعدا به سراغ کوئیرل رفت و سرانجام توسط پیتر پتی گرو دوباره جسم یافت. موفق باشی دوست خیلی خوبم.   ***   مرلین عزیز بابت فصل زیبات ازت ممنون بی صبرانه منتظر فصل بعدیت هستم دوست خوبم. راستی نکته جالبی بود ولی....   ***   سمیه جان بهت سر زدم.. وبلاگت خیلی عالی بود دوست خیلی خوبم.   ***   عقاب عزیز ممنون که بهم سر می زنی ... همیشه شاد باشی.   ***   مصطفی رضازاده عزیز من هنوز فیلم با کیفیت قابل تحمل به دستم نرسیده خوشحال می شم بفرستی.   ***   s و مازیار مشکی پوش، چرا مشکی پوش؟ چون مشکی رنگ عشقه؟ وبلاگ شما هم خیلی خوب بود. موفق بمونید.   ***    یاسی جان سلام.. خوبی؟   ***   نیمفادورا تانکس عزیز اون صحنه بازگشت ولدمورت رو نمی شد دانلود  کرد.. فقط می شد دید. لینکی برای دانلود پیدا نکردم متاسفانه... ببخشید...   ***   یاشار جان .. من کی از شما یاد نکردم... ببخشید ولی ... چشم ... این هم تقدیم به شما ...   ***   ولدمورت عزیز ... نکته جالبی بود. موفق باشی.   ***   سلام عزیز من با همه دوست هستم... موفق باشی.   ***   ناشناس عزیز من با اون ناشناسی بودم که یه سری حرفها رو زده بود. موفق باشی. از شما عذرمی خوام دوست خوبم...  ***   احسان (هری عاشق) اگه دقت کنی گفتم که شب می ذارم... ولی حالا زودتر گذاشتم.. درسته؟ ... ممنون به هر حال دوست خیلی خوبم...   ***   لوپین عزیز منظورت ازاصل فیلم چی هست؟ دی وی دی با کیفیت خیلی بالا؟   ***   The Undertaker عزیز ممنون که سر می زنی....   ***   سالار جان خواهش می کنم... دوت خوبم.

خوب حالا برم سراغ اخباری که داریم: لیلی عزیز سایت هری و هرمیون رو معرفی کردند که یه سری فیلم جالب توش برای دانلود داره .. می تونید برای رفتن به صفحه فیلم این سایت اینجا رو کلید کنید. راتی باید از سینای عزیز تشکر کنم که لیست اعضای فیلم چهارم و خلاصه ای از این فیلم رو برای ما فرستادند.

یه خبر دیگه هم اینکه کتاب هری پاتر و شاهزاده دو رگه یکی از ۱۰۰ کتاب برگزیده نیویورک تایمز شد. جالبه؟ ... فکر نکنم .. به نظر من می بایست بهترین کتابش می شد.

مرلین عزیز فصل جدیدشون رو فرستادند. ازشون تشکر می کنم. مرلین جان لطفا فصل اول تا پانزده را در یک فایل بفرست... راستی مرلین عزیز فصل بعدی رو یکشنبه می دن... بچه ها نظر یادتون نره... می تونید فصل پانزدهم از داستان مرلین عزیز را روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول تا دهم      فصل یازدهم      فصل دوازدهم      فصل سیزدهم

فصل چهاردهم      فصل پانزدهم

خوب استثنائا فصل هفتم داستان داداشم رو هم می فرستم براتون... فصل بعدی هم دوشنبه می شه .. راستی کم کم داریم تو داستان داداشم وارد یه سری مباحث ۱۸+ می شیم... لطفا مراقب باشین... از قبل اخطار کرده بودم... به هر حال نظر یادتون نره ... می تونید فصل هفتم رو در لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول تا پنجم            فصل ششم            فصل هفتم

و حالا جمله های قشنگ... که آبجی سارا و شیوای عزیز که دست هردوشون درد نکنه اونا رو فرستادند: ۱) هرگز لبخند را ترک نکن حتي وقتي ناراحتي چون هرکس ممکن است عاشق لبخند تو شود. ۲) هر كودكي با اين پيام به دنيا مي آيد كه خداوند هنوز از بشر نااميد نشده است. ۳) به درخت گفتم خدا را به من نشان بده، درخت شکوفه کرد. ۴) دلیل عقلُ تفکر است و دلیل تفکر، خاموشی ۵) شیشه را پاک نکن! نگاهت را تغییر بده!  ... جمله دوم از تاگور بود. امیدوارم خوشتون اومده باشه...

و اما نتایج نظرسنجی چهل و هشتم

نظرسنجی در مورد شکل جانور نمای هری بود که ۱۴۱ شرکت کننده داشت و از این افراد ۴۲ نفر نظرشون این بود که هری یک گریفین می شه و ۳۰ نفر می گفتند که هری اصلا جانورنما نمی شه. ۲۷ نفر می گفتد که گوزن می شه و ۱۸ نفر می گفتند که مار خواهد شد. ۹ نفر او را اژدها می دیدند و ۳ نفر نیز موش...!!

نظرسنجی جدید نیز وارد شد. این نظرسنجی هم جزو پیشنهاد های چشم باباقوری عزیز هست که ازشون تشکر می کنم. لطفا شرکت فرمائید.

سوروس اسنیپ عزیز شرمنده که اینقدر زود زدم... چون شب نبودم...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  شنبه پنجم آذر 1384ساعت 15:26  توسط هرمیون گرنجر| 
نسخه های دزدیده شده!

سلام دوستان سوروس اسنیپ عزیز، یکی از نویسندگان عالی وبلاگ، مطلب زیبایی برامون فرستادن. راستی من شب به عنوان هدیه فصل هفتم از داستان داداشم رو براتون می ذارم....

سلام اول از همه یکی از دوستان به اسم نیوشا برامون مطالبی رو در مورد اشکالات فیلم ۴ فرستاده بودن که میتونین این پایین بینین:

در اول فیلم وقتی هری از خواب بیدار میشه توی خونه ی ویزلیهاس به جای خونه عمو ورنون.

هری توی کلاسا با مداد مینویسه!

قلم پر ریتا اسکیتر سیاهه نه سبز.

متاسفانه بقیه مطالبی رو که فرستاده بودن رو نتونستم بخونم چون یه دفعه دیسکانکت شدم پس ازشون خواهش میکنم دوباره همون مطالبو بفرستن.

کتی لیونگ بازیگر نقش چو برای Chinese premiere به بلژیک رفته که عکساشو میتونید با کلیک کردن اینجا و دو تا کلیپ رو هم میتونین با کلیک کردن اینجا و اینجا ببینین.

یه خبر خوب برای کسایی که میخوان نسخه اصلی دی وی دی فیلم ۴ رو بخرن و اونم این که این نسخه ها دارن تند و تند به سرقت میرن و در مدت زمان کوتاهی در سراسر جهان پخش میشن و دیگه لازم نیست تا ۴ اپریل صبر کنین.

همه به فکر هموطنا افتادن استانیسلا ایوانسکی بازیگر نقش ویکتور کروم هم برای ملاقات هوادارانش به بلغارستان رفته که شما میتونید عکساشو با کلیک کردن اینجا ببینین.

چند تا مصاحبه از عوامل فیلم رو میتونین با کلیک کردن اینجا برید و دانلود کنید.  

یه مصاحبه از اما واتسون بازیگر نقش هرمیون رو میتونید با کلیک کردن اینجا ببینین.

۱۰ تا اسکن از یه مجله به اسم وان رو میتونید روی لینکای زیر ببینین:

روی جلد    صفحه۱    صفحه۲    صفحه۳    صفحه۴    صفحه۵ 

صفحه۶    صفحه۷   صفحه۸    صفحه۹

تا بعد!

2 نوشته شده در  شنبه پنجم آذر 1384ساعت 12:44  توسط هرمیون گرنجر| 
پاسخ به جغدها
سلام دوستان

اول از همه باید بگم که فروشگاه اعلام کرده که فیلم با کیفیت بسیار پایین به دستش رسیده ... دوستانی که پیش خرید کردند و مایلند که این فیلم رو براشون بفرستیم به ایمیل فروشگاه خبر بدند هر چند پیشنهاد می کنم که دو سه روز دیگه صبر کنید تا کیفیت قابل قبولش برسه ... من خودم که صبر می کنم... خبر خوب دیگه اینکه به پیشنهاد من برای کلیه کسانی که فیلم چهارم رو پیش خرید کرده اند یک سی دی رایگان شامل کل پشت صحنه ها، عکسها، تکه فیلمها، متن کتاب و ... به همراه فیلم به عنوان هدیه فرستاده می شه ... یه خبر دیگه اینکه سایت تک دانلود فیلم چهارم رو برای دانلود گذاشته که به علت کیفیت پایین دوباره فیلم رو برداشت و قول داد به زودی دوباره با کیفیت بهتر بذاره...

و اما پاسخ به جغدها: مرلین عزیز ممنون از حمایتت تو واقعا دوست خوب و همکار مهربونی هستی .. بیشتر سر بزن و منتظر داستانت هستم.   ***   سروش جان منم منتظر مرلین هستم تا بنویسه.   ***   ساسان عزیز شما دوست خیلی خوب و مهربانی هستی.   ***   حسین جان امیدوارم داستان قشنت رو به خوبی ادامه بدی شما لطف داری دوست من.   ***   The Undertaker عزیز ممنون از این همه حمایتت دوست خیلی خوبم ... واقعا شرمنده کردی ... ولی وقتتو با بحث با افراد بی فکر تلف نکن دوت من... همیشه شاد باشی و تنهام نذار.   ***   سالار عزیز درکت می کنم دوست من.   ***   علی جان فصل ۲۶ در آرشیو وبلاگم هست می تونی مراجعه کنی. ممنون   ***   رضا جان از دست کسی ناراحت نشو .. منظوری نداشته کسی .. شما از دوستای خوب من هستی همیشه سر بزن.   ***   حسن جان از این سریعتر بنویسیم؟   ***   سدریک عزیز خودتون معرفی کردین دیگه ...   ***   لرد شبه زنده واقعا از این همه لطف شما خیلی شرمنده شدم... به خودم می بالم که دوستانی به خوبی تو دارم... خیلی خیلی از حمایتت ممنونم دوست خوبم.   ***   فلور جان یکی از بهترین اتفاق های عمرم آشنایی با تو بوده .. اینو از صمیم قلب می گم .. چند وقت که نمی آی دلم تنگ میشه.. همیشه مراقب خودت باش و بهم سر بزن.. باشه؟   ***   لرد بابک عزیز منم امیدم به دوتایی مثل شماست .. واقعا ممنون ... همراهم بمون.. موفق باشی.   ***   احسان پاتر عزیز ممنونم... من با شما می مونم تا وقتی باهام بمونید...   ***   گریفندور عزیز شما لطف داری دوست من.   ***   هری بیرجندی جان از طرفداری ات ممنون.   ****   کامی جان شرمنده کردی منو دوست خوب.   ***   آلبوس جان سلامت باشی دوست خوب.   ***   شهریار عزیز جمله واقعا زیبایی بود .. ممنونم.   ***   احسان(بلک) عزیز عشق در دید رولینگ جایگاه ویژه ای داره ... اگه توجه کرده باشی همیشه تکیه زیادی روی عشق داره اصلا هری برای اولین بار به دلیل وجود عشق زنده موند.. درست نمی گم؟   ***   علی جان ممنون و لطف داری دوست من.   ***   محمد امین جان چشم و ممنون از لطف بی دریغت دوست خوب.   ***   دانیل عزیز ممنونم و موفق باشی.   ***   آیدا جان مگه می شه شما رو یادم نباشه راستی گریفین یه شیر هست که می تونه پرواز کنه.... به عکس آرم گریفندور نگاه کن.   ***   S-Graphics عزیز شرمنده ام و از لطفت واقعا ممنون.   ***   باد سرگردان شما یکی از بهترین دوستام هستی .. ممنون که تنهام نمی ذاری.   ***   ساغر جان شما درست می گی... ممنون از حمایتت.   ***   دریا جان با خوندن اون همه لطف از تو واقعا خجالت کشیدم ... از مهربونیت ممنون تا باشی هستم.... ممنون از لطفت دوست خیلی خوبم.   ***   شاهین جان شرمنده کردی دوست من.   ***   پارمیس جان مگه می تونم دوستی به خوبی و مهربونی تو رو بذارم و برم... نمی گی دلم تنگ می شه ...    ***   بهزاد king عزیز ممنون از رفاقت و همراهی تو ... منو تنها نذاری ها...   ***   سمیرا جان خواهش می کنم ... همیشه همراهم باش.   ***   فرد عزیز همینجا بمون .. هیچ جا هم نرو.. .قول دادی ها...   ***  جرج عزیز خیلی لطف داری دوست خوب خوبم.   ***   معین جان بیشتر سر بزن بهم.   ***   ر.ا.ب عزیز با ما باش دوت من.   ***   سحر و سارای عزیز منو تنها نذارین دوستای خوبم.   ***   دابی جان مرسی شما لطف داری... آخی دلم سوختش دابی خوب.   ***    شیوا جان اون در آرشیو من هست... ممنون که نظر دادی همیشه این کارو بکن خوشحال می شم.   ***   هدیه جان شما دوست خیلی خوبم هستی. من به تو نیاز دارم نه تو... ممنونم.   ***   سیامک جان اون می دونه که تام ریدل اسمشو عوض کرده و گذاشته ولدمورت ... درست نمی گم؟   ***   س.ه.پ دوست خوبم.... ممنون که هستی ....   ***   پرنس ایرانی عزیز ممنونم... خوشحالم که دوت خوبی مثل تو دارم ...   ***   سلماز جان بهم سر بزن. ... ممنونم که درک می کنی منو.   ***   فرزانه جان شما هم همینطور بازم بهم سربزنین هان...   ***   مری جان ممنون و بازم بیا.   ***   نوید گل گلاب میوه کمیاب عزیز بیشتر سر بزن ...   ***   صدرا جان چشم. نکته جالبی بود.   ***   آرزو جان بهم بازم سر بزنی هان.. قول دادی...   ***   هیراد جان بازهم بهم سر بزن... و هستم تا باشی.   ***   Baby جان فکر نکنم .. اونا دوستای خوب من هستند...    ***   آراز جان اینقدر شرمنده ام کردی که دارم آب می شم... ممنونم.   ***   سارا جان خیلی لطف داری دوست خوبم... همیشه بهم سربزن.   ***   کارپونیای عزیز دلم تنگ شده بود .. کجا بودی این همه وقت... بیشتر بیا دیگه... ممنونم.   ***   لی لی عزیز دلم برای شما هم تنگ شده بود. ممنون که سر می زنی. چشم در مورد کنفرانس هم فکر می کنم باید ببینم داداش چی میگه.    ***   رامتین جان شما لطف داری دوست من. اون زمان درست می گفتی.   ***   فردی آشنای عزیز لازم نیست وقتتو با این وبلاگ هدر بدی دوست من.   ***   مهدی جان جمله قشنگی بود.   ***   دشقهمان عزیز این ها دوستان من هتد و من هم طبق نظریه شما احتمالا عاقل نیستم. موفق باشید.   ***  هاله جان از حمایتت ممنون دست خیلی خوبم...   ***   شیرفرهاد عزیز ممنونم ولی بیشتر سر بزن بهم.   ***   بهزاد جان لطف داری برای لینک گرفتن به اون آدرسم مراجعه کن دوست خوبم.   ***   ایوب جان .. امتحان می کنم ولی فکر نکنم جواب بده...  ممنون از اینکه سر می زنی.   ***   علی(الکساندر کان) عزیزم .. بایت همراهی تو ممنونم. بیشتر بهم سر بزن علی جان.   ***   مسعود پاترونوس عزیز دلمون تنگ شده بود برات .. چرا بیشتر نمی آی؟ بیشتر بیا دیگه...   ***   سوروس اسنیپ عزیز از فعالیت عالی تو ممنونم. کارت عالی دوست خوبم.   ***   یاشار جان می دونم ولی.... ممنون از شما.   ***   من عزیز دوست دارم صبر کنم تا کیفیت بهتر رو ببینم...   *** دلارام عزیز بیشتر سر بزن دوت من.   ***   سمیرا جان تکراری نبود... خیلی قشنگ بود دوست خوبم.   ***   یک جوان دلتنگ عزیز برای ساختن pdf باید از نرم افزارش اتفاده کنی کعه در قسمت مبدل های سی دی های مجموعه نرم افزار king موجودهست.   ***   آبجی سارای گلم .. خیلی خیلی دلم تنگ شده بود برات .. کجا بودی آخه؟ ... همیشه باهام باش .. همیشــــــــه ... باشه؟ ..   ***   ولدمورت عزیز توی آمار من مشخصه که از آمریکا نیستی .. چه حیف... راستی در هر جنگی اعلام شکست می کنم دوست من....  ***   ناشناس عزیز شما واقعا تجربه های عالی و فعالیت بی همتایی دارید .. همه جملات شما زیبا و سرشار از معنی است... از نقد های بسیار پربار شما واقعا استفاده کردم.. خوب فکر کنم اینقدر تعریف خوشحالت کرده باشه.. حالا دیگه می تونی برای همیشه بری... نه دوست عزیز؟ انسانهایی که ذره ای افتخار در وجودشون باشه بیش از این دوست ندارند تحقیر بشن و در جمعی که نیازی به آنها نیست نمی مونند.. پس سعی کن اینگونه باشی .. موفق باشی.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  شنبه پنجم آذر 1384ساعت 12:41  توسط هرمیون گرنجر| 
یه دونه تیتر نیازمندیم!
سلام دوستان ... فقط می گم که دارم از خجالت شما آب می شم... پاسخ به جغدها رو فردا صبح می دم... این مطلب رو سوروس اسنیپ عزیز برامون فرستادن: (بازم یادشون رفته بود تیتر انتخاب کنن...)

سلام اول از همه میخواستم خطاب به دوست خوبم هرمیون بگم که من یه جمله ای رو یه جا دیدم که قشنگیش به اصل جمله شه و اگه ترجمه بشه زیباییش از از بین میره پس من هم متن اصلیش رو برات میذارم:

obstacles are things a person sees when he takes his eyes of his goal

پس بیا ما هم فقط به هدفمون چشم بدوزیم.

خب بریم سراغ کارمون سایت رسمی اپدیت شده و موارد جدیدی بهش اضافه شده که میتونید با کلیک کردن اینجا برید و ببینید.

یه کلیپ دیگه از Japenese premiere رو میتونید با کلیک کردن روی لینکای زیر ببینین:

مدیا پلیر با کیفیت بالا    مدیا پلیر با کیفیت بالا    ریل پلیر

یه قسمت دیگه از پشت صحنه فیلم رو میتونید با کلیک کردن اینجا ببینید.

دو تا اسکن از مجله های مختلف رو میتونید روی لینکای روبرو ببینین: کلیک  کلیک

دیگه خبر مهمی نیست تا بعد!

2 نوشته شده در  جمعه چهارم آذر 1384ساعت 20:4  توسط هرمیون گرنجر| 
هر چی شما بگین...
سلام دوستان

قبل از اینکه پاسخ جغدها رو بدم بذارید منم یک کم گله کنم ... بذارین از خودمون بگم ... کاری که تا حالا نه من و نه داداشم انجام دادیم... من یه دخترم مثل تموم دخترای ایران ... داداشم یه پسره مثل تموم پسرهای دنیا ... ما تصمیم گرفتیم پایگاهی راه اندازی کنیم برای هری پاتریست های ایران ... پایگاهی که هر هری پاتریست هر چه نیاز داشته باشه توش پیدا کنه ... حتی فروشگاهمون ... بیشتر از اونیکه بخواد درآمد داشته باشه دردسر داره ... ولی مجموعه ای شده که تا حالا بر بیشتر از سیصد نفر محصولات مورد علاقشون رو فرستادیم...

ما کارمون رو شروع کردیم .. اوایل با بازدید کننده های معدود و حالا با تعداد بیشتر ... ولی با تغییر تعداد برخورد ما تغییری نکرد .. من اون زمان شرایطی داشتم که الان ندارم ... داداشم در یک ISP توی شاهرود کار می کرد و همیشه به اینترنت وصل بود مسلما سرعت زیادی داشت و خیلی می تونستیم با شما باشیم ... تا اینکه داداشم از اونجا رفت و همه کارهای وبلاگ افتاد روی دوش من ... ما تصمیم داریم این وبلاگ رو به هیچ ک واگذار نکنیم ... تجربه ها من و داداش به این نتیجه رسیدیم که این وبلاگ تحت مدیریت خودمون باشه ... از طرفی با خوندن پیامهای شما ... نمی دونم چی بگم...

اگه شما ها مارو نمی خواین ما می ریم ... ما همینیم که هستیم .. با تمام وجود که کار کنیم همینی می شیم که هستیم. مگه من زندگی ندارم؟ مگه من آدم نیستم؟ مگه داداشم که ازدواج کرده زندگی نداره؟ اگه دو روز برای زندگی مون گذاشتیم جوابمون اینه؟ ... ولی بذارین با هم هماهنگ کنیم ... ببینید من نمی خوام تو دانشگاه مشروط باشم یا برای نمره منت استاد ها رو بکشم... برنامه وبلاگ ما هم اینه هر چی داستان برسه توی وبلاگ می ذارم... همه خبرها رو می گم .. تا جای ممکن عکس و فیلم می ذارم ... نمی دونم دیگه هری پاتر چیزی داره یا نه .... کسایی که با من می مونن بگن و کسایی که می رن بگن ... دیگه نمی خوام کسی بیاد بگه چرا اینجوری هست .... اگه دیدم کسی منو نمی خواد ... باشه می رم ... هر چی شما بگین...

توی این مدت خیلی غم و غصه هامو توی دل خودم نگه داشتم و هر وقت پیش شما اومدم سعی کردم شاد باشم... خیانت از خودی دیدم و به روم نیاوردم ... دل گرفت سعی کردم نفهمین ... ولی الان می خوام بگم دیگه خسته شدم ... دیگه دلم گرفته ... از همه چیز.... از .... همه چیز...

برای اینکه دست خالی نباشم قسمتی از فیلم چهارم که مودی در مورد طلسم فرمان صحبت می کنه و روی عنکبوت امتحان می کنه رو می تونید با کلید راست اینجا و انتخاب گزینه Save Target As دانلود کنید. می دونم که خوشتون میاد. (از ساعت ۳۰/۸ برای دانلود اقدام کنید.)

و جواب جغد ها: لرد شبه زنده عزیز الان دانلود می شه .. مشکلی نداره. موفق باشی دوست من!   ***   مسعود عزیز دی وی دی فیلم ۴ آپریل میاد دوست من.   ***   ولدمورت عزیز من با کسی دعوا ندارم. از همین الان تسلیم.   ***   فرد عزیز دوست خوبم ... ممنون از لطف تو.   ***   آراز جان منتظر مرلین هستم تا بنویسه ...   ***   شاهین عزیز من و دوستام نیستیم. موفق باشید.   ***   بی طرف عزیز مطمئن هستی که شما بی طرف هستی؟   ***   احسان پاتر عزیز قول می دیم تا قبل از ۷ مهر برسه دستتون.   ***   مرلین عزیز خیلی بدی این هفته ما رو تنها گذاشت. دلمون برات تنگ شده بود.   ***   لرد بابک عزیز متاسفانه همینطوره فقط می شه دید. ببخشید لینک دانلود رو پیدا نکردم.    ***   پرنس ایرانی عزیز ممنون از این همه لطف.. دوست خوبم.   ***   مهسای عزیز خوب وبلاگ این همه قسمت داره... هم خبر هم عکس هم فیلم از اونا استفاده کن. خود رولینگ با این داستان ها مشکلی نداره و اجازه داده .. درسته؟ ...   ***   The Undertaker عزیز از حمایتت ممنونم. لطف داری.   ***   محمد عزیز چه جمله زیبایی ... در چه مورد بود صحبتمون؟...   ***   دوست قدیمی عزیز اگه حرفامو خوندی... خوب می تونی نظرتو مثل بقیه بگی.   ***   سالینا و دیانای عزیز جغد یه وسیله نامه بری در دنیای هری پاتر هست وقتی شما جغد می دین یعنی که نامه می دین به من و نظر می دین.   ***   چشم باباقوری عزیز جات خالی بود دوست خوبم.. ممنون از اینکه تنهام نمی ذاری ... مسابقه شعر با یک شعر که خودم نوشتم شد ۸ نفر منتظرم دو نفر دیگه هم بیان تا شروع کنیم. لطف داری دوست خوبم... راستی حرفامو که خوندی ... نه؟   ***   شکبولت عزیز ممنون که نظر می دی .. امیدوارم همیشه موفق باشی. راستی من سرعتم اونقدر پایینه که نمی تونم سه سی دی رو برای دانلود بذارم .. توی فروشگاه موجود هست. راستی تاریخ تولد خودم و داداشم توی همون فایل بود که....   ***   گرواپ عزیز بچه ها برات می فرستن به محض اینکه دستشون برسه.   ***   سرندی پیتی عزیز توی اون وبلاگ این کارو کردم ولی اینجا همه لینکهام پر شده ...   ***   اسم من.... هست عزیز ... حرفامو که خوندی. من دنبال طرفدار جمع کردن نیستم ... دنبال دوست پیدا کردن هستم ....    ***   قاصدک عزیز ممنون که سر می زنی بهم .. موفق باشی دوست خوبم.   ***   مستعار عزیز منو دوست دارم با شما باشم ولی نمی تونم.   ***   علی عزیز هنوز به من نرسیده کیفیت مطلوبش.   ***   فلور جان دلم برات تنگ شده بود کجا بودی. ممنون از تعریفت.   ***   احسان بلک عزیز خوندی نظرتو بگو باشه؟

چند جمله قشنگ از طرف آبجی سارا که دلم تنگ شده براش: ۱) تنها بنایی که هر چه محکمتر بلرزه محکمتر میشه، دله.  ۲) از رنگ خاکستری مو نمی شه عمر قلب رو شناخت. ۳) دنبال کسی نگرد که بتونی با اون زندگی کنی. دنبال کسی باش که بدون او نمی تونی زندگی کنی... جمله دوم از بودا بود.

چه من باشم و چه نباشم. همیشه شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  پنجشنبه سوم آذر 1384ساعت 20:0  توسط هرمیون گرنجر| 
یه عالمه خبر...

توجه:  بازدید کننده های عزیز لطفا در قسمت جغد ها تبلیغ نکنید ...

سلام دوستان

فلور عزیز شما لطف داری ... امیدوارم از فصل جدید خوشت بیاد دوست خیلی خوبم .. آره احتمالا واسه امتحانات هست که یه کم آروم شده ولی شب دوباره شلوغ می شه ...   ***   مهدی جان هنوز زمان دقیق دی وی دی مشخص نشده که براش شمارش معکوس بذاریم .. وقتی شد .. چشم .. متاسفانه از هومن عزیز خبری ندارم ...    ***   آلبوس عزیز برای لوازم جادویی با ایمیل فروشگاه تماس بگیر و بگو چی رو می خوای تا در موردش توضیح بدن ... ممنون.   ***   ساسان جان توی تاریخ سی آبان در پست های قبلی اون عکس رو گذاشتم برو چک کن .. موفق باشی

خوب اول از همه سوالی که احتمالا برای همه شما پیش اومده رو جواب بدم ... نه .. اون سوال رو نمی گم .. یه سوال دیگه ... اینکه چرا من دیر به دیر می آم .. ببینید بچه ها من قبلا یه سرویس اینترنت ADSL داشتم ولی الان ندارم . وقتهای محدودی می تونم وصل بشم و از طرفی دانشجو هم هستم  باید درس هم بخونم .. بنابراین وقتی درسهام زیاد باشه کمتر می تونم بیام .. شما به بزرگی خودتون ببخشین ... راستی به علت یه سری مشکلات پیش اومده من جواب جغدها رو دوباره توی همین صفحه اصلی می دم و از این به بعد هر کسی با نام من در قسمت جغدها پیام داد من نیستم...

خوب حالا یه خبر جالب: فیلم هری پاتر از این دنیا خارج شد. ای یعنی چه؟ ... هری پاتر و جام آتش ۲۲۰ مایل بالاتر از زمین به نمایش در آمد... بله درسته شرکت برادران وارنر فیلم چهارم هری پاتر را در یک ایستگاه فضایی برای افراد آن مجموعه به نمایش گذاشت .. جالبه نه؟ .. در ضمن فروش فیلم در سه روز اولیه رکورد شکست...

حالا بریم سراغ چند تا عکس .. این عکسها از صحنه هایی هستند که از فیلم چهارم حذف شده اند:

عکس اول   عکس دوم   عکس سوم   عکس چهارم   عکس پنجم   عکس ششم

و یه خبر دیگه اینکه اولین عکس از ولدمورت منتشر شد که می تونید با کلید کردن اینجا اون عکس رو ببینید. همچنین تکه فیلمی از ولدمورت رو می تونید با کلید کردن اینجا و یا اینجا ببینید.

تکه دیر فیلمی در مورد ساخت بازی قسمت چهارم هری پاتر هم اومده که با کلید سمت راست لینکهای زیر و انتخاب گزینه Save Tareget As می تونید اونا رو دانلود کنید.

قسمت اول            قسمت دوم

و حالا نوبت رسید به داستان داداشم که فصل جدیدش رو می ذارم براتون ... فصل بعدی هم باشه برای دوشنبه ... نظر دادن فراموش نشه ... می تونید فصل ششم را روی لینک های زیر دانلود کنید:

فصل اول تا پنجم            فصل ششم

و بالاخره سه تا جمله قشنگ براتون بگم که بازم آبجی سارا برامون فرستادن: ۱) عشق هرگز به رنگ تردید در نمی آید ... هر کجا می روی با تمام قلبت برو ... ۲) آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است که او را پایبند می کند. ۳) دوست واقعی کسی است که دستهای تو رابگیرد ولی قلب تو را لمس کند... جمله دوم از تاگور بود و جمله سوم از مارکز ... امیدوارم خوشتون اومده باشه...

نتایج نظرسنجی چهل و هفتم:

این نظرسنجی که در مورد طریقه کشته شدن ولدمورت بود ۱۵۶ شرکت کننده داشت که از این تعداد ۸۴ نفر نظرشون این بود که خود هری این کارو می کنه و ۲۵ نفر می گفتند که ولدمورت اصلا نمی میره ... ۱۸ نفر می گفتند که خودکشی می کنه و ۱۶ نفر نظرشون این بود که هری و دوستانش او رو می کشند. ۹ نفر می گفتند فرد جدیدی این کار رو می کنه و ۳ نفر هم می گفتند که دامبلدور این عمل رو انجام می ده ...

نظرسنجی جدید وارد شد. موضوع این نظرسنجی را نیز چشم باباقوری عزیز پیشنهاد کردن ... لطفا شرکت فرمایید.

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

لیست لوازم جادویی هری پاتر   ***   فروشگاه هری پاتر

2 نوشته شده در  پنجشنبه سوم آذر 1384ساعت 12:22  توسط هرمیون گرنجر| 
خبر عکس فیلم ...
سلام دوستان .. این مطلب رو هم نویسنده وبلاگمون سوروس اسنیپ عزیز نوشتند:

سلام یه خبر برای منتظران بازی ۴ : در بازی ۴ شما میتونید کنترل هری رون یا هرمیون رو بدست بگیرید.همچنین میتونید با دوستانتون یه گروه تشکیل بدید و نبردهای بازی رو با کمک اونا انجام بدید.

یه کلیپ از پشت صحنه فیلم رو میتونید با کلیک کردن اینجا ببینین راستی اگر هم دیدیدش بگین چطوری بود اخه یه ایکون مشکوکی داشت من هم متاسفانه خودم نمیتونم دانلودکنم ببینم چیه.

چند تا پوستر جدید از ۳ دوست رو میتونید روی لینکای زیر ببینین:

هرمیون    ۳ تفنگدار ۱    ۳ تفنگدار ۲    ۳ تفنگدار ۳

چرا میل نزدین؟ روتون حساب میکردم. ادرس رو میتونید از روی پست قبلی من پیدا کنید.

تا بعد!

2 نوشته شده در  پنجشنبه سوم آذر 1384ساعت 11:45  توسط هرمیون گرنجر| 
جغدها شما ...
سلام دوستان ... جواب به جغدها:

iipp36 عزیز خواهش می کنم وظیفه بود ... وبلاگن هم عالی بود .. موفق باشی   ***   رضا جان من همه نظرات رو می خونم ... این چند روز مشکل داشتیم ... فصل جدید رو شب می ذارم ...   ***   لرد بابک عزیز خواهش می کنم دوست خوبم ... راستی لازم نیست جوابشون رو بدی ... باور کن مهم نیتن برام .. از حمایتت ممنونم...  ***   احسان بلک عزیز دامبلدور هری رو کمی لوس کرده بود .. هری باید تمرینات قوی تری می داشت ... و نیاز به کسی متفاوت از دامبلدور داشت ... درست نمی گم؟   ***   فلور جان ... نازی .. بازی چهار رو توی فروشگاه هست ها ... فیلم چهار هم هنوز منم ندیدم ...   امشب کلی خبر جالب برات دارم... جمله هم می گم .. داستان هم می زنم ...   ***   لرد شبه زنده .. داستان ها باشه برای شب...   ***   محمد عزیز سعی می کنم این کارو بکنم ولی یک کم دیگه .. باشه؟   ***   آبجی سارا خوبی؟ چه خبرا .. ببخشید که دیر به دیر میام بعدش هم نخیر .. قبول نیست شما خیلی از من بهتری ...   ***   پوریا جان اون نظر رو یکی دیگه جای من داده بود.   ***   The Undertaker عزیز چشم .. اونو امشب می زنم .. همیشه موفق و سربلند باشی دوست خوبم...   ***   آراز جان .. چی بگم دوست من؟   ***   هری بیرجندی عزیز فصل جدید باشه برای امشب...   ***   نیمفادورا تانکس عزیز از لطفت ممنون و خسته نباشی.   ***   بی طرف جان جوابتو مفصل می دم .. باشه؟   ***    ایمب از لطف بی دریغ شما ممنون و واقعا متشکرم که به ما لطف داری ... فکر کنم اگه رولینگ خدای نکرده بمیره ... از دست نوشته هاش استفاده کنند و کتاب بعد رو بزنن ... نه؟

خوب دوستان ... شب فصل جدید و یه عالمه خبر خوب و جالب براتون می ذارم ...

شاد باشید و سربلند. خدانگهدار

2 نوشته شده در  پنجشنبه سوم آذر 1384ساعت 11:3  توسط هرمیون گرنجر| 
قسمتهای وبلاگ
صفحه نخست
جغد الکترونیک
آرشیو
فروشگاه هری پاتر
داستانهای وبلاگ
گروه ترجمه
کلکسیون عکس
عکس، محفل ققنوس
فیلم، محفل ققنوس

.
درباره وبلاگ
در این وبلاگ شما بی نظیرترین فایل ها - جدید ترین عکس ها و بیشترین اطلاعات را بدست خواهید آورد ... حتما سر بزنید.... همه چیز از هری پاتر شامل عکس و فیلم و خبر و داستان و ...

نویسندگان
هرمیون گرنجر
افسانه
چو چانگ
سینا
وصال عزرائیل
نوشته های پیشین
آذر 1389
تیر 1388
اسفند 1387
دی 1387
آذر 1387
مهر 1387
شهریور 1387
مرداد 1387
تیر 1387
خرداد 1387
اردیبهشت 1387
فروردین 1387
اسفند 1386
بهمن 1386
دی 1386
آذر 1386
آبان 1386
مهر 1386
شهریور 1386
مرداد 1386
تیر 1386
خرداد 1386
اردیبهشت 1386
فروردین 1386
اسفند 1385
بهمن 1385
دی 1385
آذر 1385
آبان 1385
مهر 1385
شهریور 1385
مرداد 1385
تیر 1385
خرداد 1385
اردیبهشت 1385
فروردین 1385
آرشيو
پیوندهای روزانه
آرشیو پیوندهای روزانه
دوستان
فروشگاه اینترنتی هری پاتر
  لیست داستانهای وبلاگ
  گروه ترجمه
  فروشگاه هری پاتر
  سایت جادوگران
  آکادمی فانتزی - زیرآبیوس
  شرکت فیلم سازی ستاره آبی
  دروازه مردگان
  انیمیشن
  وبلاگ پویا
  وبلاگ جاودانه سازها
  انتشارات تندیس
  اطلاعات هری پاتر
  فانوس خيال
  هری پاتر ایرانی
  هری پاتر برای همیشه
  سايت خبری هري پاتر
  وبلاگ آوای ققنوس
  دختري در برج
  وبلاگ دخترعموی لیلا
  هری پاتر و معجون مرگ
  همه چیز از هری پاتر
  هری و بلاتریکس
  همه چیز از فلش
  وبلاگ ابلیس
  وبلاگ لرد پاتر
  وبلاگ هری پاتری لیلا
  هری پاتر و کتاب قدرت
  آرمان پاتر
  وبلاگ هری پاتری گیشا
  Arash Potter
 
 

نظر سنجي

خبرنامه

جغددونی

Powered by WebGozar